Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

ACTA NON VERBA A100 FF EL CORE - A LOCK, TI 2

Kód: ANVA100-010-2
Neohodnoceno
41 800 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní zakázkový nůž značky ANV, která spojila své síly s Futuron Forge, aby dali vzniknout jedinečným realizacím standardních produkčních modelů ANV. Futuronští kováři oplývají vskutku výjimečnými schopnostmi a není proto divu, že jsou často nazýváni alchymisty moderní doby.

Futuronští pocházejí z divokého českého severu, známého pro své přírodní úkazy a drsné prostředí. Tito moderní alchymisté činí divy, o kterých se dlouhou dobu věřilo, že jsou nemožné. Pod rázem jejich kladiv se snoubí prášková superslitina s nerezovou ocelí a dává tak zrodit kompozitům, jakýchž jinde jen těžko pohledat. Jednou za čas i my dostaneme příležitost použít kousek tohoto vzácného materiálu a děláme vše pro to, abychom jeho vlastnosti přenesli do naší nabídky. Každá čepel vytvořená z kompozitu FF elmax core je neopakovatelná ve svém přesném vzoru, stejně jako otisk lidského prstu.

Nyní máte příležitost pořídit se jeden z těchto jedinečných kousků rovnou z našeho skladu. Zakázkové nože budou následně vyráběny převážně na základě objednávek.

Celková délka: 210 mm
Délka čepele: 88 mm
Tloušťka čepele: 3 mm
Styl čepele: ANV Swedge, Drop point
Systém otevírání: Jednoruční ANV kolík
Typ pojistky: Alock
Klip: Deep Carry Reversible
Materiál čepele: FF Elmax CORE
Tvrdost čepele: 60 HRC
Materiál rukojeti: TI-6AL-4V

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek, Elmax-Superclean (UDDEHOLM)
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: titan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

anv_logo_1

 

Nový český výrobce z Moravských Budějovic produkuje kvalitní nože jak v zavírací tak v pevné verzi. Značka Acta non verba zahájila výrobu stylově 18.8.2018 v 18.18, používá převážně ocel D2, i špičkovou Sleipner. Klade důraz na vysokou kvalitu oceli, přesné zpracování, moderní design a užitné vlastnosti.
Latinský výrok Acta non verba - činy, ne slova - to je definice této značky Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.