Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio Misericordia Desert

Kód: EX0479SWD
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
4 869 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.
Můžeme doručit do:
13.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrema Ratio Misericordia, přijatý 4. alpským rangerem, který pomáhal produkt vyvíjet a testovat. Jedná se o taktický nůž s pevnou čepelí, extrémně lehký a kompaktní, který lze použít jako hlavní nůž i jako záložní nůž. Čepel je vyfrézovaná z oceli Böhler N690, kalené na 58 HRC, s klasickou černou povrchovou úpravou Extrema Ratio MIL-C-13924, má profil hrotu kopí. Na konci rukojeť plynule navazuje na velký kroužek, který umožňuje použití technik bojových umění a dovoluje velmi pevný úchop. Vzhledem k tomu, že se jedná o nůž navržený a určený pro profesionální použití, byl kladen vysoký důraz na snadné přenášení, přístup a vytažení v případě potřeby. Nůž je v pouzdře zajištěn rychloupínací pojistkou, kterou lze snadno otočit pro použití levou rukou. Vysoce odolné nylonové pouzdro je univerzální: nastavitelný dvojitý upínací systém umožňuje uživateli připevnit jej k různým typům opasků.

Celková délka: 23.3 cm
Délka čepele: 11.8 cm
Ocel: BÖHLER N690 (58HRC)
Síla čepele: 4 mm
Rukojeť: FRN
Hmotnost: 87 g
Pouzdro: nylon
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: forprene
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.