Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Ganzo Touch Pro Steel Knife Sharpener (GTPS)

Kód: GAGTPS
Neohodnoceno
Značka: Ganzo Knives
1 575 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost Ganzo vyvinula další univerzální brusku Ganzo s názvem Touch Steel. Její hlavní charakteristikou je kovová konstrukce, takže nejsou obavy o pevnost a odolnost nástroje. Volitelně může uživatel připevnit základnu brusky k desce stolu nebo jinému povrchu. Je samozřejmě poměrně dobře možné nástroj pouze držet tak, aby se při broušení nože nepohyboval.

Důležité je také poznamenat, že bruska Ganzo Touch Pro Steel je kompaktnější než předchozí modely; proto se lépe přepravuje. Vedení brusky se skládá ze dvou samostatných částí. Rukojeť tohoto modelu je podlouhlá s pogumovaným povrchem. Bruska Touch Pro Steel zaujme jak domácí kutily, kteří nemají zkušenosti se ostřením nožů, tak i profesionální uživatele. Bruska poskytuje uživateli určitou flexibilitu při celém procesu broušení, a to volbou nejvhodnějšího nastavení parametrů. Nůž lze pevně zafixovat pomocí upínací desky a v této poloze má uživatel jistotu, že si při broušení neporaní ruce. Nůž bude vždy nastaven ve správném úhlu, který potřebujete. Úhel ostření se nastavuje individuálně v závislosti na typu broušeného nástroje.

Sada brusných nástrojů obsahuje čtyři brusné kameny brusné kameny různých úrovní zrnitosti. Mechanismus výměny brusných kamenů v brusce Ganzo Touch Pro Steel, umožňuje snadné a rychlé nastavení, provedené během několika sekund! S bruskou Ganzo Touch Pro Steel v podobě základní sady lze bez obav provádět vysoce kvalitní broušení i velmi tupých nožů.

 - brousicí zařízení se vyznačuje vysokou odolností proti otřesům a poškození
- v balení 4 brusné kameny o různých zrnitostech: 120, 320, 600 a 1500 grit
- kovová konstrukce v celém rozsahu
- úhel ostření je volně nastavitelný
- možná pevná fixace ostří
- brusku lze připevnit k jakémukoli hladkému povrchu
- funkce broušení nožů, nůžek, a dalšího nářadí
- možnost rychlé výměny brusného kamene

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Brousky, brusky, ocílky
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.