Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio K1 Dobermann XXV Anniversarium

Kód: EX0105XXVSE
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
23 500 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
10.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato speciální edice 250 kusů, navržená k 25. výročí značky, zachovává tvar původního nože, ale používá moderní materiály a povrchovou úpravu.
K1 má upravenou čepel typu spear point, jejíž hrot je kombinací stylu tanto pod úhlem 40° a tradičnějšího evropského stylu, což má za následek velmi ostrý, ale pevný hybrid. Má také ostré falešné ostří, díky němuž je velmi účinná při úderu. Má vysoký úkos, který umožňuje velmi účinné ostří.
Na čepeli lze rozpoznat otvor, díky němuž bude nůž výrazně lehčí, aniž by to bylo na úkor jeho pevnosti.
Vyroben z materiálu Böhler N690, tepelně zpracovaného na 58 HRC, aby bylo dosaženo nejlepší kombinace zachování ostří a odolnosti. Má saténovou povrchovou úpravu a plochý výbrus.
Eloxovaná rukojeť Anticorodal je ve srovnání se svou předlohou lehčí - což je design, který charakterizuje nože Extrema Ratio -, ale zachovává si obloukovitý tvar a boční "hrbol" nože K1, což umožňuje vynikající úchop v režimu bot saber a reverse.

Spodní část rukojeti zahnutá tak, aby vytvořila jakýsi háček pro snadné a rychlé vytažení nože z pouzdra, zatímco hlavice vystupuje jako trojúhelníkový rozbíječ skla, který se může stát otvorem pro šňůrku.
Kožené pouzdro je přesnou replikou originálu a zachovává jeho vlastnosti rychlého a snadného vytahování. Nůž lze nosit vzhůru pod paží, vodorovně s opaskem nebo takticky na noze.
K1 se dodává s polypropylenovým pouzdrem, kompletním koženým pouzdrem a ramenním popruhem pro nošení nože v podpaží.

Celková délka: 35,1 cm
Délka čepele: 21 cm
Ocel: BÖHLER N690 (58HRC)
Povrchová úprava: Satin
Síla čepele: 6,3 mm
Hlavní výbrus: Flat - plochý
Rukojeť:  Antikorodovaný eloxovaný hliník
Hmotnost: 493 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 20 až 30 cm
Materiál rukojeti: nerez
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.