Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio Satre Expedition

Kód: EX0222EXP
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
4 379 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Expedition jako nová řada nástrojů určená profesionálním průzkumníkům.
Nože řady Expedition nabízejí stejnou spolehlivost a vysokou kvalitu jako ostatní taktické nástroje Extrema Ratio dodávané vojenským speciálním jednotkám a orgánům činným v trestním řízení.
Satre Expeditions - lehký a extrémně odolný nůž s pevnou čepelí. Vzhledem k jeho vlastnostem jej lze využít při nejrůznějších činnostech a v nejrůznějších oblastech nebo jako součást sady EDC (Every Day Carry).
Byl navržen ve spolupráci s Daniele Dal Canto, mistrem pokročilých vojenských instruktorů. Díky šňůrce Paracord 550 jej lze nosit jako nůž na krku. Takto je možné jej držet ve svislé poloze s rukojetí směřující dolů. Předtvarované kydexové pouzdro má očka, která umožňují použít jak šňůrku, tak držák na příslušenství.
Celotangová skeletová konstrukce umožňuje přizpůsobení nože pomocí paracordu jako krytu rukojeti.
Satre Expeditions má čepel z oceli BÖHLER N690 (58HRC) s leštěním MIL-C-13924 a povrchovou úpravou Stonewash (DARK STONE finishing).
Dodává se s předtvarovaným pouštním kydexovým pouzdrem.

Celková délka: 16,3 cm
Délka čepele: 7 cm
Ocel: BÖHLER N690 (58HRC)
Povrchová úprava: Dark Stone
Síla čepele: 5 mm
Hlavní výbrus: Flat - plochý
Rukojeť:  BÖHLER N690
Hmotnost: 78 g
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: nerez

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.