Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio Adra Operativa

Kód: EX0313BLKOP
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
12 669 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
12.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Arditi Distruttori della Regia Aeronautica" byl italský prapor sloužící zejména v severoafrických bitvách během 2. světové války a vyznamenaný dvěma stříbrnými čestnými medailemi. Jejich úkolem byly složité sabotážní operace proti nepřátelským letištím, které prováděli za použití tehdy nevídané partyzánské taktiky. Nyní 17° Stormo Incursori (17. stíhací křídlo) italského letectva navazuje na jejich slavné dědictví jako speciální jednotka. Jako hmatatelný důkaz kontinuity se příslušníci 17. křídla řadí a defilují s bojovými dýkami u opasků, jaké nosili Arditi. Tato dýka ADRA s klasickým evropským tvarem byla navržena pro velitele a operativce 17. jednotky a za jejich výrazného přispění.

Celková délka: 31 cm
Délka čepele: 17.8 cm
Ocel: N690 nerez MIL-C-13924 v černém provedení
Síla čepele: 6.3 mm
Rukojeť: nylon
Pouzdro: vnější část je je měkký nylon, uvnitř je tvrdý plášť vyrobený z nylonového kompozitu s 15% skelných vláken
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: nylon
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.