Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio 39-09 Special Edition

Kód: EX3909SE
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
19 999 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
13.8.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento bojový nůž 39-09 je výsledkem projektu sponzorovaného COFS (velitelstvím operací italských speciálních sil) a jeho bývalým vrchním velitelem generálem Bertolinim - a je také podporován sběrateli nožů po celém světě - a je restylingem nože "paracadutista assaltatore" (útočný výsadkářský nůž) model 1939, který je slavným dílem italské vojenské historie. Při zachování původního tvaru, struktury a proporcí se nám podařilo tento bojový nůž vyztužit, přidat mu zvýšenou funkčnost a vyrobit jej podle současných vojenských specifikací z moderních materiálů. Drobné změny, které z něj činí vysoce účinnou a spolehlivou dýku. Přiložené pevné pouzdro je určeno k nošení u kotníku, podle charakteristického způsobu italských výsadkářů. Verze 39-09 SPECIAL EDITION, číslovaná, neomezená edice, má dřevěnou rukojeť, saténovou povrchovou úpravu čepele a detailů a logo a motto COFS. Dodává se v černém dřevěném pouzdře, včetně pochvy na parádní opasek.

Celková délka: 31,9 cm
Délka čepele: 19,5 cm
Ocel: N690 nerez satin
Síla čepele: 6,3 mm
Rukojeť: dřevo
Full tang
Pouzdro: dřevo
Váha: 339 g
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.