Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Chinese Two Collar Sea Wave Gim

Kód: CSSWSEAGIM
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
20 017 Kč –4 %
CSSWSEAGIM
20 017 Kč –4 % 19 088 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o tradiční čínský meč Gim, který je stylizován pro císařský dvůr! Jeho působivý a úžasně krásný design jistě zaujme nejen milovníky bojových sportů.
Čepel je vyrobena z jemné damaškové oceli s výrazným a svůdným vzorem, tepelně zpracována na tvrdý pružinový kal, takže odolává únavě kovu, odolává lépe deformacím při praktickém využití.
Rukojeť z palisandrového dřeva, ovinutá hedvábnou šňůrou. Záštita a hlavice jsou elegantně zdobeny tradičním čínským dekorativním motivem. Složité, zlatě zbarvené vzory jsou uvedeny do vysokého kontrastu nanesením černého smaltu.
Pochva meče vyrobená z výběrového palisandrového dřeva a dekorativně je stylizována tak, aby doplňovala rukojeť meče.

Celková délka: 94,6 cm (37,25") 
Délka čepele: 72,4 cm (28,5")
Tloušťka čepele: 7 mm
Čepel z damaškové oceli - Damascus steel
Rukojeť z palisandrového dřeva obalená burgundským hedvábím
Zlatá povrchová úprava, černě smaltovaná záštita a hlavice jsou detailně zdobeny tradičním čínským dekorativním motivem
Palisandrová pochva je stylizována tak, aby doplňovala rukojeť

Doplňkové parametry

Kategorie: Meče, katany, tanta
Materiál čepele: damašek
Délka čepele: 70 až 80 cm
Materiál rukojeti: dřevo
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.