Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Benchmade EDC Edge Maintenance Tool

Kód: BM50030
Neohodnoceno
Značka: Benchmade
1 753 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní keramický brousek Benchmade s obtahovací kůží vyvynutý ve spolupráci s firmou Work Sharp. Obě strany brousku nabízejí uživateli zabudovaná úhlová vodítka pro konzistentní zkosení při broušení. Keramický rod v brousku lze otáčet pro rovnoměrnější opotřebení.

Celková délka: 20,4 cm
Délka v zavřeném stavu: 11 cm
Hmotnost: 37 g
Kapesní klip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

benchmade-logo

Firma Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních high-tech nožů.  Byla založena roku 1978, kdy vyrobila svůj první nejslavnější model Bali-song. Od té doby značka udržuje směr pokroku a nových technologií aplikovaných v oblasti nožířských produktů. Benchmade Knife Company je americký výrobce nožů provozovaný společnostmi Roberta a Les de Asis v hlavním městě všech předních zaoceánských výrobců nožů v severní Americe Oregon City ve státě Oregon. Právě tento stát a jeho metropole jsou v současné době sídlem mnoha výrobců nožů, protože zde jako v jednom z mála států Unie není žádné omezení na výrobu nebo nošení nožů.
Firma Benchmade byla založena roku 1978. Už rok po svém vzniku se proslavila legendárním nožem Bali-Song od vývojáře Jodyho Samsona, který ocenil prestižní časopis Blade Magazine jako nůž roku 1979.
Od té doby firma Benchmade urazila skutečně míle jak ve využití moderních designů tak materiálu a nových technologií aplikovaných ve výrobě svých výrobků, kterými si podmanila zákazníky po celém světě jako výrobce, který určuje směr vývoje celého nožířského řemesla.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.