Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Core Professional Set 2.0

Kód: 130876SET
Neohodnoceno
8 989 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
12.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co mají společného města Trier, Wiesbaden, Münster a Lüneburg? Kromě historických center měst, nadregionálních památek a dlouhé tradice významných obchodních měst mají jednu zvláštnost: jsou domovem skvěle řízených prodejců ocelového zboží, kteří si za mnoho let udělali jméno díky širokému sortimentu zboží a vysoké úrovni odborných a poradenských znalostí.
Desetiletí zkušeností, vynikající know-how a cit pro požadavky a potřeby kuchařů a kuchyňských nadšenců, které se denně osvědčují v každodenním provozu, jsme zúročili a spolu s téměř 150 lety zkušeností solingenského výrobce nožů jsme je nechali promítnout do vývoje produktů řady Böker Core Professional. Výsledkem je výrobek, který si díky svým dynamickým liniím, vynikající manipulaci a dechberoucím řezným schopnostem více než zasloužil titul "Doporučeno předními prodejci".
Masivní polotovar čepele ze slitiny chromu, molybdenu a vanadu (X50CrMoV15), která se výborně hodí pro vysoce kvalitní kuchyňské nože, je navíc optimalizován ve své struktuře propracovaným ručním kováním v Solingenu a následně kalen na 58 HRC. Kovaný nástavec zajišťuje vždy bezpečný úchop a chrání před možným poraněním v případě vyklouznutí čepele. Speciálním designovým prvkem všech nožů této řady je jemné zaoblení hřbetu čepele. Díky tomu nůž pohodlně sedí v ruce v jakékoliv poloze úchopu a zabraňuje nepříjemnému pocitu tlaku v ruce, a to i při větším tlaku na hřbet nože při kolébkovém řezu.
Praktické a dokonale tvarované úchyty z plastu dotvářejí celkový harmonický obraz. Nože jsou proto vysoce odolné vůči vlhkosti a lze je bez obav používat i v profesionálním gastronomickém provozu. Protože zejména v kuchyni musí hygiena vždy splňovat nejvyšší standardy.
Blok nožů Böker Gusto je vybaven čtyřmi noži řady Böker Core Professional a ocílkou: nožem na špikování, malým kuchařským nožem, kuchařským nožem a nožem na chleba.

Materiál čepele: X50CrMoV15
Materiál rukojeti: Plastové
Vyrobeno v Solingenu

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady kuchyňských nožů
Materiál čepele: nerez
Materiál rukojeti: polymer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.