Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Marbles NWTF

Kód: MR391NWTF
13 hodnocení
Značka: Marbles
589 Kč
Doprodej - ověříme dostupnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marbles NWTF (National Wild Turkey Federation) je speciální model nože vyrobený společností Marbles Arms and Manufacturing Company ve spolupráci s NWTF, což je organizace zasvěcená ochraně a podpoře populací divokých krocanů v Severní Americe.

Marbles NWTF Knife je limitovaná edice nože, která byla vytvořena jako sběratelský kousek pro nadšence do loveckých nožů a zároveň slouží jako podpora pro programy NWTF. Je navržen s důrazem na kvalitu a funkčnost.

 

Model NWTF je jednoduchý nerezový nůž s gumovou rukojetí, který nabízí funkčnost pro všeobecné použití. Jeho provedení zaručuje spolehlivost a snadné ovládání. Rukojeť z gumy poskytuje příjemný a pevný úchop, což zvyšuje pohodlí a bezpečnost při používání nože.

Je vyroben z nerezové oceli, což zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhou životnost nože. Díky tomu je vhodný pro použití v různých podmínkách, včetně vlhkého nebo deštivého počasí. Nylonové pouzdro, které je součástí balení, zvyšuje ochranu nože a umožňuje snadný a bezpečný transport. Vhodný do nepříznivých povětrnostních podmínek a je ideální volbou pro venkovní aktivity a lovecké výpravy.

 Poměrně masivní nůž s délkou čepele 16cm, slušným vyvážením a opravdu bezpečným pocitem uchopení nože díky gumové rukojeti.

Celková délka: 28 cm
Délka čepele: 16 cm
Váha nože: 252g
Ocel: nerez
Rukojeť: gumová
Otvor na šňůrku
Pouzdro černé nylonové

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: nerez
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: pryž
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Marbles_logo

Americký vynálezce Webster L. Marble přišel na Horní poloostrov státu  Michigan počátkem 90. let 19. století a rychle si získal pověst jednoho z nejlepších "cestovatelů časem" v regionu. Díky své nadpřirozené schopnosti podívat se na určitou plochu lesa a předpovědět výnosy z její rozlohy, byl velmi oblíbený u mnoha dřevařských společností v oblasti. Marble miloval přírodu a rozlehlý Horní poloostrov nabízel nespočet příležitostí k lovu, rybaření, táboření a poznávání přírody. Od přírody byl vynálezce a neustále se snažil vytvářet užitečné nástroje a vybavení, které by bylo praktické a odolné v přírodě. To byl počátek výroby různých doplňků pro zbraně, nože aj pod značkou Marbles

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.