Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio S-THIL Stone Washed

Kód: EX0223SW
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
4 899 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrema Ratio S-THIL Black Warfare, speciální edice modelu S-THIL, je záložní taktický nůž monolitické konstrukce vyfrézovaný z oceli BOHLER N690, vyvinutý ve spolupráci s designérem Thilo Arndem Schillerem. Čepel je tepelně zpracována na 58 HRC pro nejlepší kombinaci zachování ostří a houževnatosti. Má falešné dvojité ostří, díky němuž je velmi účinná při úderu a bodání. Profil nože vytváří dvě malé záštity a pohodlnou opěrku palce, která zabraňuje sklouznutí ruky směrem k čepeli. Na konci rukojeti je hrot na rozbíjení skla a otvor pro zápěstní řemínek nebo pro omotání nože paracordem. Lisované nylonové pouzdro bylo navrženo jako extrémně ploché a velmi úzké, aby bylo co nejkompaktnější. Díky konstrukci nože je pouzdro oboustranné a umožňuje zasunout nůž ostřím vlevo nebo vpravo. Integrovaný dvojitý záchytný systém se skládá ze čtyř přítlačných prvků, které pracují vždy v páru podle směru zasunutí nože, zatímco textilní nylonová část je vybavena páskem k zajištění nože. Na špičce pouzdra je odtokový otvor. Pouzdro je mimořádně univerzální, přičemž je možné jej také připevnit k popruhu M.O.L.L.E. pouhým propletením paracordu.

Celková délka: 23 cm
Délka čepele: 11.9 cm
Tloušťka čepele: 5 mm
Ocel: BÖHLER N690 (58 HRC)
Rukojeť: BÖHLER N690
Pouzdro: kydex
Váha: 123 g
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: nerez
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.