Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Sig Sauer Hogue Compound OTF FDE Tanto

Kód: SIG36020
Neohodnoceno
Značka: Sig
9 382 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Automatický nůž SIG Sauer Compound Out the Front neboli OTF je hybridem materiálu G10 a hliníku, který je navržen pro opakovatelné ovládání jednou rukou.
Rám z texturovaného materiálu G10 obklopuje hliníkové šasi 6061-T6, které zajišťuje extrémní pevnost bez související hmotnosti.
Má stejnou základní rukojeť jako původní Hogue OTF, ale hranatější tvar rukojeti a kompaktnější posuvník pro palec.
Tato spoušť vystřeluje čepel s působivou silou a stejně rychle se i zasouvá.
Je vyrobena tak, aby vydržela, a bude střílet opakovaně s opakovanou spolehlivostí.

Základem spouštění je silná, na zakázku navržená, naddimenzovaná vinutá pružina, která byla důkladně testována a integrována tak, aby poskytovala sílu v celém rozsahu pohybu čepu.
Dvojčinné nasazení u modelů Out the Front využívá výsuvné pružiny, které zajišťují působivé a opakovatelné nasazení, a PVD povlak pro zvýšenou ochranu proti opotřebení. Výsledkem je automatika, která se autoritativně otevře pokaždé, když na ni zavoláte.

Automatické otevírání
Délka v zavřeném stavu 5" (12,7 cm)
Délka čepele 3,5" (8,89 cm)
Čepel tanto z nerezové oceli CPM S30V s tmavě zemitou PVD povrchovou úpravou
Černá rukojeť z G10
Kapesní klip
Rukojeť s texturou Mini Piranha
Oboustranné spouštění a zavírání spouště
Made in USA

Společnost Hogue Knives spolupracuje se společností SIG Sauer a dodává kompletní řadu kvalitních nožů značky SIG Sauer. Tyto jemné taktické a sportovní nože představují nejvyšší hodnotu v oblasti taktických zavíracích a pevných nožů: vizi renomovaného zakázkového nožíře Allena Elishewitze vyjádřenou nejmodernějšími výrobními postupy společnosti Hogue. Nůž Hogue, vyrobený v Americe americkými řemeslníky, je po vašem boku důvěryhodným - a spolehlivým - společníkem, čepelí dědičné kvality, která v sobě spojuje to nejlepší ze starosvětského řemesla a designu zasazeného do kontextu moderního, reálného využití taktické čepele.
Základem nasazení je silná, na zakázku navržená, nadrozměrná vinutá pružina, která byla důkladně testována a integrována tak, aby poskytovala sílu v celém rozsahu pohybu čepu. Výsledkem je automatika, která se otevře s autoritou pokaždé, když ji použijete. Každý nůž je individuálně testován a předtím, než je opatřen jménem Hogue.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: CPM-S30V
Materiál rukojeti: G-10
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.