Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Original Stiletto Stag 23cm

Kód: BS23/63B
23 hodnocení
1 740 Kč
Nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravé italské stiletto, klasický nůž známý z filmů a historie tohoto státu jižní Evropy. Stiletto je z pohledu mnoha uživatelů a nadšenců synonymem pro "vystřelovák", "vyhazovák" či "automat".
K odjištění čepele je použita pojistka z nerezové oceli nebo niklového stříbra, čepel se vyrábí z nerezové oceli AISI 420 nerez MA5M HRC 56. Otevření nože se provádí tlačítkem umístěným ve středu rukojeti.
Rukojeti mohou být vyrobeny z různých materiálů od barevného plastu přes naturální parohy, vzácná dřeva až po luxusní materiály jako perleť či abalone. Vložky a nýty pro stiletto se vyrábí z mosazi, pružina nože je použita z nerezové oceli.
Tento originální produkt sestavuje a skládá ručně italská firma Frank Beltrame, nikdy stroj.

Délka nože: 23 cm
Délka čepele: 9,5 cm
Ocel:  W.1.4034 HRC 56 Stainless Steel
Střenka: pravý jelenní paroh 
Typ čepele: plain, bayonet
Pojistka proti nechtěnému otevření
Made in Italy, Maniago

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: nerez
Materiál rukojeti: paroh

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

beltrame-news

Už více než 40 let vyrábí Frank Beltrame tradiční italské stiletto nože. Časem si získaly respekt i uznání náročných zákazníků na celém světě.

"Tajemství" výroby tradičních Maniago Smiths je předáváno z otce na syna už po několik gemerací. Péče o detail a přesnost pružinového mechanismu získalo těmto nožům celosvětové renomé. Společnost pracuje na projektu pro certifikaci výrobků Made in Maniago s ohledem na globální trh a v souladu s novými evropskými standardy. Neustále se provádí výzkum v oblasti materiálů i inovativních řešení. Tradiční stilleto nůž.

Řada classic striktně zachovává ruční výrobu. Pro výrobu se používají ty nejkvalitnější materiály. Přesnost a funkčnost tohoto tradičního modelu, šla vždy ruku v ruce s pečlivým výběrem materiálu rukojeti: Buffalo roh, černý roh, jelenní roh, exotická dřeva, mamut, Ebony i plastů. Nože této řady jsou vyhledávány sběrateli i milovníky automatických nožů.
(W.1.4034 HRC 56 nerezová ocel).
Vložky: mosaz OT63 OT67
Čepel: W.1.4034 HRC 56 nerez ocel

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.