Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

LionSTEEL Mini with clip Santos Wood

Kód: 8200 ST
Neohodnoceno
Značka: LionSTEEL
2 619 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini je zavírací nůž velmi malých rozměrů, díky nimž je lehký a přitom spolehlivý pro každodenní činnosti. Je mimořádně praktický a patří mezi nejmenší nože E.D.C. (Every Day Carry) na trhu.
Mini je vybaven čepelí z nerezové oceli AISI D2, která nabízí odolnost proti korozi a trvanlivost ostří, a disponuje systémem pojistky čepele liner lock. Mini má střenky dřeva santos.
 

Celková délka: 14,5 cm
Délka čepele: 6 cm
Ocel: D2
Rukojeť: santos wood 
Hmotnost: 73 gr
Kapesní klip
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: D2
Délka čepele: 6 až 7 cm
Materiál rukojeti: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lionsteel

Společnost LionSteel vznikla v roce 1969 v městě Maniago, kde je výroba nožů stejně tradiční jako v německém Solingenu. Založil ji pan Gino Pauletta, a byla zaměřena především na smluvní výrobu nožů jiných výrobců. O několik let později společnost výrábí první nože dle svého vlastního návrchu a vzniká tak značka LionSTEEL. Jméno dala továrně kamenná socha lva stojící před budovou a materiál ze kterého jsou nože vyrobeny. 
Koncem devadesátých let se do práce zapojují i tři synové zakladatele, John Daniel a Maximus. V té době učinila společnost velký skok v kvalitě zavedením číslicové řízeních strojů. 
V této době má firma patnáct zaměstnanců a svoje výrobky prodává nejen v Evropě, ale i v USA. Orientuje se na výrobu nožů té nejvyšší kvality. Filozofií firmy je dodávat nože vyrobené výhradně v Itálii. Žádný z nožů ani jejich komponenty nejsou vyrobeny v Asii.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.