Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

BÖKER Plus Exskelibur I Framelock Micarta

Kód: 01BO359
Neohodnoceno
2 549 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Snad žádný jiný kapesní nůž Böker Plus nebyl v posledních letech tak žádaný a neobjevil se v tolika variantách jako Exskelibur Mikea Skellerna. Svým návrhem založil tento jihoafrický výrobce nožů jednu z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších sérií v řadě Böker Plus. Tato obzvláště moderní varianta s rámovým zámkem z nerezové oceli je opět výrazně štíhlejší než různé jiné verze linerlock a přesvědčí jak při každodenním použití, tak při náročnějších aplikacích.
Texturované přední pouzdro je vyrobeno z olivově zelené mikarty a dodává designu, původně zamýšlenému jako nůž pro gentlemany, rustikální vzhled. Čepel Spearpoint z materiálu D2 má tmavou povrchovou úpravu stonewash a ještě více tak podtrhuje outdoorový charakter kapesního nože. Otevírá se oběma rukama nebo předním flipperem a spolehlivě se uzamyká robustním zámkem Stonewash-Framelock.
S konvertibilním klipem (tip-up/tip-down) a vysoce kvalitním nylonovým pouzdrem pro skladování.

Celková délka: 20,67 cm
Délka čepele: 8,90 cm
Tloušťka čepele: 2,80 mm
Hmotnost: 100 g
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: Micarta
Pojistka: Framelock
Designér: Mike Skellern

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: micarta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.