Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

holicí strojek s hřebenem 04BO171

Kód: 04BO171
Neohodnoceno
1 139 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní holicí strojek s otevřeným hřebenem pro zkušeného uživatele holicího strojku. Holicí pěna může odtékat přímo skrz otevřený hřeben. Rukojeť a hřeben na zuby jsou vyrobeny z mosazi a jsou soustruženy nebo frézovány z plného materiálu. Hlava holicího strojku je také vyrobena z mosazi. Všechny komponenty jsou poniklovány. Konstrukce dává bezpečnostnímu holicímu strojku velmi příjemnou nízkou hmotnost při používání a působí velmi kvalitním dojmem. Vhodné pro všechny klasické žiletky.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.