Výrobce: Böker Solingen

Boker Plus So4Pro K-Ocel Pocket-stick

  • Kód výrobce: 09BO070
  • Katalog. číslo: 09BO070
  • Cena: 398 vč. DPH
  • DPH: 21%
  • Tento model je bohužel nedostupný.

Nové K-SO4PRO Pocket Sticks byly vyvinuty jako inovativní alternativa k Koppo hole Rainer Wenning pro Boker. Byly určeny jak pro obranné a pro lékařské využití. Tak, SO4PRO-Ks být použity také pro, včetně reflexní masáže, lymfatické drenáže či uvolnění napětí svalů. Pro použití jako lékařskou pomoc, inovační SO4PRO-Ks s velmi zaoblenou špičkou mít. Smyčkou ve středu hřídele lze pohodlně provést v polovině Lund prsteník do práce ve stejnou dobu jako ruka a přístup do koše, aniž by SO4PRO-K z ruky. Tento detail je muž / žena samozřejmě také výhody v obranné situaci, jelikož ztráta SO4PRO-K sedí bezpečně v ruce. Velmi efektivní a univerzální nástroj. Řešení pro profesionály - řešení pro profesionály! Celková délka 12.9 cm. Průměr 14 mm. Tato verze je vyrobena z masivní nerezové oceli s high-kvalitní titanovým povrchem. Hmotnost 140 g. snížení ceny! Jsme rádi Vám nabídnout tento produkt ve srovnání s katalogu za mnohem nižší cenu.


Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.  

Boker - Magnum

 

Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.

 

  • Datum: 01.06.2012 10:19:00 Titulek: popis
    Neskutečný popisek zboží!!! To snad takto nedokáže přeložit ani Google translátor,ne?

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.