Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Tops CUT Combat Utility Tool Black

Kód: TPCUT40A
1 hodnocení
Značka: TOPS
4 348 Kč
Doprodej - ověříme dostupnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joshua Swanagon, který má zkušenosti s bojovými uměními, absolvoval výcvik s karambitem a také fandí kroužkových nožů a jejich zdatnosti v bojovém použití. Jelikož je však také vášnivým outdoorovým sportovcem, zjistil, že jako polní užitkové nože nejsou ideální. Proto se rozhodl vyrobit nůž, který by tyto disciplíny kombinoval, a nazval ho C.U.T. 4.0 (Combat Utility Tool).
Jedná se o bojový, kroužkový nůž s užitkovým stylem ostří pro použití v terénu. Zakřivená rukojeť a kroužek karambitu poskytují vynikající pohodlí při bojovém použití a tradiční profil čepele typu drop point je ideální do terénu. Agresivní hrot zajišťuje maximální průraznost při boji, díky čemuž nůž C.U.T. 4.0 mnohem snadněji proniká neprůstřelnou vestou nebo těžkým oděvem.
Nůž C.U.T. 4.0 byl navržen s ohledem na profesionální personál, ale bude také skvělým EDC pro civilisty a bojové umělce, kteří mají rádi rozmanitost dvouúčelového nože.

Joshua Swanagon většinu svého života studoval přežití v městském i divokém prostředí v Coloradu a Michiganu a zároveň přidal zkušenosti z drsnějších terénů v zahraničí. Své zkušenosti a léta rozmanitého výcviku v bojových uměních a bojových disciplínách a jejich reálného využití využívá jako instruktor sebeobrany, publikující spisovatel na volné noze a terénní redaktor různých časopisů v oblasti nožů, přežití, sebeobrany a taktických témat.

Celková délka: 21,6 cm
Délka čepele: 10,8 cm
Čepel z oceli 1095HC s černou trakční vrstvou
Tvrdost čepele: 56-58 HRC
Rukojeť z černé plátěné mikarty
Kroužek na prst
Full tang
Rukojeť se vzorkem vážky
Černé kydexové pouzdro na opasek s beta poutkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: micarta
Aktualizace: 10.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

tops_logo

Koncem roku 1998 byla založena značka TOPS Knives s cílem vytvořit jedny z nejkvalitnějších nožů na trhu. Tyto nože jsou nástroje, které jsou navrženy a stavěny s využitím rozsáhlých znalostí a reálných životních zkušeností mnoha uživatelů v oblasti vojenství, ozbrojených složek, outdoor povolání a bojových umění. Konkrétně bylo spolupracováno s designéry se zázemím od Navy Seals až po Airborne Rangers, od instruktorů bojových umění až po odborníky na přežití, a od členů týmu SWAT až po experty na domorodé zbraně. TOPS má designéra z téměř každého prostředí, které používá hard-core nože.
Všechny TOPS nože jsou ručně vyráběny v manufaktuře v srdci Rocky Mountains, USA.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.