Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

REIFF F6 Leuku Survival Knife CoyoteTan G10 LEATHER

Kód: REKF611CTGL
Neohodnoceno
Značka: Reiff Knives
11 226 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nože Reiff Knives řady F představují řadu odolných outdoorových nožů pro náročné použití, které jsou vyrobeny z prvotřídní vysoce legované oceli CPM 3V®. Tyto nože jsou navrženy tak, aby zvládly jakýkoli úkol, který na vás divočina může přichystat.

Nůž pro přežití F6 Leuku je naše moderní pojetí klasického skandinávského designu nože Leuku. Šestipalcová čepel je 4.78mm silná a vyrobená z oceli CPM®3V, takže je mimořádně odolná pro náročné použití. Tato čepel má vynikající hmotnost a vyvážení, takže je ideální pro úkoly od lehkého sekání až po polní úpravu večeře. Rukojeť o délce 13.3cm poskytuje uživateli mnoho možností pohodlného úchopu podle daného úkolu. Pokud se chystáte do divočiny a berete si s sebou pouze jeden nůž, bude tento nůž skvělou volbou. Nůž F6 je všeuměl a mistr mnoha řemesel. Ať už holíte péřové klacky, rozděláváte oheň nebo upravujete večeři v terénu, tyto nože svou práci zvládnou a řeknou si o víc.

Ergonomická 5.25" (13.3cm dlouhá plnohodnotná) rukojeť z G10 poskytuje bezproblémové a přesné uchopení vaší rukou.

.
Celková délka: 28.58cm
Délka čepele: 15.24 cm
Ocel: leptaný stonewashed cryogenicky upravené oceli CPM 3V (HRc 60)
Rukojeť: Coyote Tan G10
Váha: 365 g
Pouzdro KYDEX

Kompletně s hrdostí vyrobeno v USA

 

Kvalita americké výroby
Nože Reiff jsou od začátku do konce vyráběny v USA. Ocel se vyrábí ve státech, materiál rukojeti také, tak jako celé nože. Ocel CPM 3V® používaná k výrobě nožů je jednou z nejkvalitnějších a nejvyváženějších ocelí pro nože s pevnou čepelí na trhu. V Americe si necháváme na zakázku vyrobit rukojeť z materiálu G10, která svou kvalitou a pohodlím konkuruje zakázkovým nožům.
Čepele jsou vyrobeny z vysoce odolné nástrojové oceli CPM 3V®, která je speciálně vyvinuta tak, aby se při náročném používání nelámala a neštípala. Vysoký šavlový výbrus s úkosem 20° na každé straně vytváří tvrdé, ale ostré ostří, které zvládne i ty nejjemnější řezné úkoly. Robustní fulltang je skeletován, aby se snížila celková hmotnost.
Rukojeti plné velikosti jsou navrženy pro delší používání a přirozeně se přizpůsobí širokému spektru velikostí rukou. Ergonomické tvarování střenek kopíruje tvar vaší ruky, snižuje únavu a poskytuje větší řezný výkon. Jistý úchop zabraňuje vyklouznutí nože z ruky, takže je bezpečnější v situacích přežití, kdy by vás zranění mohlo stát život.

Nože Reiff jsou vyráběny zkušenými americkými řemeslníky za použití nejmodernějších výrobních postupů a nejkvalitnějších materiálů. Zavazují se, že každý výrobek, který si zakoupíte, nastaví nový standard nejlepšího designu a výkonu ve své třídě.

Tyto nože dědičné kvality vám jistě poskytnou milé vzpomínky a spolehlivé používání po celé generace.

Zaručují to.

Vyrábí nekompromisní nástroje pro nekompromisní lidi. To je standard společnosti Reiff Knives.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: CPM-3V
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: G-10
Pouzdro: kožené pouzdro
Aktualizace: 30.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
reiff_knives_logo
 
Reiff Knives je rodinná americká firma zabývající se výrobou nožů a nástrojů té nejvyšší kvality, kterou založili dva bratři Stu a Ben Shankovi. "Získáváme ty nejlepší materiály od amerických dodavatelů a vyrábíme naše produkty v amerických továrnách. Víme, že máme odpovědnost vůči lidem, kteří s námi pracují, a vůči lidem, kteří si kupují naše nástroje. Neděláme kompromisy, abychom podpořili hospodářský výsledek, a nelžeme ani nehledáme výmluvy, aby výsledky zněly skvěle." 
Vyrábí ty nejlepší nože dědičné kvality a účtují si férovou cenu za nože, které zaručeně vydrží celý život.

Proč tedy nože? Jako vášniví outdooroví turisté, pravidelní uživatelé nožů a posedlí sběratelé nožů se rozhlíží po nožířském světě a stejně jako v mnoha jiných odvětvích v Americe vidí přemíru kompromisů. Ty se snaží překonávat a daří se jim to nadmíru dobře.

Jejich příběh začíná v pohoří Allegheny v Západní Virginii. Tam jsou jejich kořeny. Jejich babička byla rodilá západovirginka a dědeček byl vášnivý sportovec, který pocházel z údolí Shenandoah ve Virginii. Na začátku 80. let jejich prarodiče koupili kus půdy z usedlosti jejich prastrýce a postavili si malou chatu. Právě tam, v zapadlé krajině Západní Virginie, dvacet minut od jakékoli zpevněné cesty a hodiny od kriminality a šílenství měst, si jako sourozenci zamilovali přírodu.

V té malé chatě se se učili střílet, lovit, rybařit, zpracovávat zvěř, jezdit na čtyřkolkách a respektovat zemi. Když vyrůstali, trávili tam prázdniny a letní dovolené. Díkůvzdání byla vždy obzvlášť nezapomenutelná. Byla sezóna lovu jelenů a všichni lovili... hodně. Vždycky bylo co jíst, a i když některé roky museli mít jen krocana, nikdo z nich si na něj nepamatuje. Co si ale pamatují, jsou smažené steaky, brambory a cibule smažené na pánvi a hlavně zvěřina. Bylinky a koření sbíraly na nedotčených horských svazích v okolí pozemku, brambory a cibule pocházely ze zahrad na statku, zatímco jejich prateta a strýc se starali o úrodu, měli vše co potřebují. Všechno pocházelo z půdy. Jejich nátura je tak přirozená a spojená s  přírodou. Je to vidět na kvalitě zpracování, jednoduchosti a precizního provedení.

Co to má společného s noži? Už jako malé děti se učili používat nože a respektovat je. Pomáhali s lovem a porcováním zvěře, stavěli si pevnosti, rozdělávali oheň, štípali dřevo a dělali téměř všechny ostatní práce, které vyžadovaly ostré ostří nože. Ty jsou tak součástí dědictví jejich rodiny a patří k nejstarším a nejpotřebnějším nástrojům vůbec. Většina lidí na Zemi používá nože denně, minimálně k přípravě a zpracování pokrmů. Jsou nedílnou součástí našeho přežití jako druhu, ať už v divočině, v kuchyni nebo na bojišti. Jsou to také jedny z nejkrásnějších nástrojů, které můžete vlastnit. Bratři Shankovi se rozhodli vytvořit v jednoduché formě to, co vydrží a neshledáte na nich žádný ústupek. Nože REIFF tak budou ty, které si pořídíte a nebudete hledat další.
"Vyrábíme nekompromisní nástroje pro nekompromisní lidi." To je standard společnosti Reiff Knives.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.