Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

LionSTEEL M1 GBK

Kód: M1GBK
5 hodnocení
Značka: LionSTEEL
3 890 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový model Lionsteel M1 je nůž menších praktických rozměrů, který má šňůrku doplňenou nádherných titanovým šperkem. Tato funkce usnadňuje vyjímání nože z pláště. Titanová koncovka je upevněna k závěsce pomocí šroubového systému.

Celková délka: mm. 170
Délka čepele: mm. 74
Síla čepele: 3,2 mm
Váha: 75 g
Rukojeť: G10
Blade ocel: M390 satin
Made In Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál čepele: M390
Materiál rukojeti: G-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lionsteel

Společnost LionSteel vznikla v roce 1969 v městě Maniago, kde je výroba nožů stejně tradiční jako v německém Solingenu. Založil ji pan Gino Pauletta, a byla zaměřena především na smluvní výrobu nožů jiných výrobců. O několik let později společnost výrábí první nože dle svého vlastního návrchu a vzniká tak značka LionSTEEL. Jméno dala továrně kamenná socha lva stojící před budovou a materiál ze kterého jsou nože vyrobeny. 
Koncem devadesátých let se do práce zapojují i tři synové zakladatele, John Daniel a Maximus. V té době učinila společnost velký skok v kvalitě zavedením číslicové řízeních strojů. 
V této době má firma patnáct zaměstnanců a svoje výrobky prodává nejen v Evropě, ale i v USA. Orientuje se na výrobu nožů té nejvyšší kvality. Filozofií firmy je dodávat nože vyrobené výhradně v Itálii. Žádný z nožů ani jejich komponenty nejsou vyrobeny v Asii.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.