Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

ESEE Serrated Black Model 4 Bez Pouzdra

Kód: ES4SKO
Neohodnoceno
Značka: ESEE
2 893 Kč
Doprodej - ověříme dostupnost

Detailní informace

Detailní popis produktu

ESEE model 4 je ideální volba mezi dlouhým a krátkým nožem. Pokud byste měli vybrat pouze jeden nůž, měl by to být tento. Ideální kompromis co se týče odolnosti čepele, s vysokou řezivostí. Nejoblíbenější model v ohledu na užitnost, jak nože pro přežití, tak pro každodenní činnosti v přírodě, v lese nebo při lovu, při chystání jídla, přípravě tábořiště, nebo zkrátka jen k rozdělání ohně. Velmi pohodlná a odolná rukojeť padne skvěle do ruky a délka čepele je ideální pro snad všechny činnosti bez únavy. Vysokouhlíková ocel 1095 je houževnatá a odolná, není však vhodná na páčení. Kvůli vyššímu obsahu uhlíku ale může podléhat korozi, proto jsou nože potaženy ochrannou vrstvou, která tomuto jevu ve velké míře zabraňuje. Ověřený materiál čepel, maximální funkčnost v únosném balení, to je model 4.

Nože ESEE jsou vyráběny s naprostým důrazem na detail, s použitím těch nejlepších surovin a pečlivostí během výrobního procesu. Na rozdíl od mnoha výrobců jsou nože značky ESEE zkoušeny v terénu, a to každý nový prototyp předtím než se dostane do fáze výroby. Poté co jsou vyrobeny první seriové kusy, testují se znovu, obvykle v džunglích Peruánské Amazonie. Také mnoho uživatelů po celém světě, kteří testují jejich nože, dávají za pravdu odolnosti konstrukce a pohodlnosti použití. Když si koupíte ESEE, víte že jste dostali jejich nůž navržený a vyzkoušený od skutečných uživatelů, odzkoušený v terénu.

Celková délka: 22.8 cm
Délka ostří: 11.43 cm
Ocel: 1095 uhlíková, částečně zoubkovaná čepel vhodná k přeřezání např. lana
Full tang
Rukojeť: micarta
Tato varianta je dodávána bez pouzdra, pouze jako samostatný nůž
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Carbon Steel / uhlíkatá ocel
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: micarta
Aktualizace: 26.6.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ESEE-main-logo2

Od roku 1997 se Jeff Randall a Mike Perrin vydali cestou přetváření způsobu podnikání v oblasti přežití a divočiny. Byli frustrováni nekonečným množstvím přehánění a humbuku, které se často spojovalo s vybavením a výcvikem pro přežití, a proto založili Randall's Adventure & Training, aby na spotřebitelský trh přinesli realistické nástroje a znalosti.
Pracovali na základě smlouvy s peruánskou leteckou školou "Escuela De Supervivencia En La Selva" (Škola přežití v džungli), známou také pod zkratkou ESSEL, a seznámili mnoho klientů s uměním přežití v rozlehlé peruánské amazonské džungli.
Po několika letech působení v Jižní Americe přesunuli svůj výcvik do USA a založili sesterskou společnost na výrobu vysoce kvalitních nožů a vybavení do terénu - ESEE Knives.
Jejich prvním návrhem byl nůž RTAK vyráběný společností Wicked Knife Company v Arkansasu a později vyráběný společností Ontario Knife Company (OKC). Vyvinuli také nože TOPS vyráběné společností Laser Strike. Poté, co strávili pět let vývojem řady RAT pro OKC, uvedli na trh nože ESEE Knives.
Dnes je značka ESEE známá a distribuovaná po celém světě. Klientela ESEE Knives / Randall's Adventure & Training sahá od pracovníků speciálních operací, záchranářů, lovců, policistů, ostrahy hranic, filmových štábů, outdoormanů až po profesionální dobrodruhy. Jejich kurzy a vybavení se objevily na kanálech Travel Channel, Discovery Channel a v mnoha filmech, knihách, předních outdoorových časopisech a odborných publikacích.
Filozofie společnosti je jednoduchá: chovat se k zákazníkovi s respektem, udržovat příznivé ceny, poskytovat nejlepší kvalitu a nikdy neučit dovednosti nebo neposkytovat vybavení, které nebylo vyzkoušeno v reálném světě.
Každý student, který projde dveřmi Randall's Adventure & Training, odchází se sadou dovedností, které mu zůstanou po celý život. Navíc každý koncový uživatel výrobku ESEE ví, že má nejlepší záruku a zákaznický servis v oboru.
Ve světě továrních nožů, vybavení pro přežití a výcviku v divočině je ESEE/Randall's Adventure & Training jednou z mála společností, kde všichni majitelé a zaměstnanci žijí životním stylem, který odpovídá vybavení, které vyrábějí, a výcviku, který vyučují. Žádný oblek a kravata, jen tvrdě vybojovaná pozemská pravda, která se odráží v jedněch z nejlepších nožů, vybavení a výcviku na světě.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.