Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

ACTA NON VERBA M500 - ANTHROPOID FF ELMAX CORE - DLC, BLACK GRIP, KYDEX SHEATH BLACK

Kód: ANVM500-006-1
Neohodnoceno
86 850 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní zakázkový nůž značky ANV, která spojila své síly s Futuron Forge, aby dali vzniknout jedinečným realizacím standardních produkčních modelů ANV. Futuronští kováři oplývají vskutku výjimečnými schopnostmi a není proto divu, že jsou často nazýváni alchymisty moderní doby.

Futuronští pocházejí z divokého českého severu, známého pro své přírodní úkazy a drsné prostředí. Tito moderní alchymisté činí divy, o kterých se dlouhou dobu věřilo, že jsou nemožné. Pod rázem jejich kladiv se snoubí prášková superslitina s nerezovou ocelí a dává tak zrodit kompozitům, jakýchž jinde jen těžko pohledat. Jednou za čas i my dostaneme příležitost použít kousek tohoto vzácného materiálu a děláme vše pro to, abychom jeho vlastnosti přenesli do naší nabídky. Každá čepel vytvořená z kompozitu FF elmax core je neopakovatelná ve svém přesném vzoru, stejně jako otisk lidského prstu.

Nyní máte příležitost pořídit se jeden z těchto jedinečných kousků rovnou z našeho skladu. Zakázkové nože budou následně vyráběny převážně na základě objednávek.

V návrhu nože M500 ANTHROPOID jsme s respektem zkoumali původní návrh nože FS. Jeho nezpochybnitelná kontura a strašidelná funkčnost nám vždy imponovaly, proto jsme se po čase rozhodli spojit tento ikonický motiv s naší fulltang konstrukcí používanou u ostatních modelů řady Military a nechali tak vzniknout moderní poctě původních hrdinských činů.
 
Celková délka: 34 cm
Délka čepele: 19 cm
Tloušťka čepele: 6 mm
Délka rukojeti: 11,5 cm
Ocel: FF Elmax CORE, DLC povrch
Tvrdost: 60 HRC
Rukojeť: G-10
Pouzdro: kydex
Váha: 800 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: Elmax-Superclean (UDDEHOLM)
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: G-10

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

anv_logo_1

 

Nový český výrobce z Moravských Budějovic produkuje kvalitní nože jak v zavírací tak v pevné verzi. Značka Acta non verba zahájila výrobu stylově 18.8.2018 v 18.18, používá převážně ocel D2, i špičkovou Sleipner. Klade důraz na vysokou kvalitu oceli, přesné zpracování, moderní design a užitné vlastnosti.
Latinský výrok Acta non verba - činy, ne slova - to je definice této značky Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.