Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Sportmesser Classic Gold

Kód: 114051
Neohodnoceno
5 539 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
15.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

V sérii "Classic Gold" se Böker vrátil ke starému řemeslnému zpracování a vybavil nože této řady čepelemi se skutečným klasickým zlatým leptáním. Pro zdůraznění ušlechtilého vzhledu mají tyto nože rukojeť vyrobenou z vybraného pouštního "železného dřeva", které je nejen extrémně stabilní, ale je zárukou "vnešeného vzhledu". Tento soubor je korunován klasickým znakem Böker, který je uložen v rukojeti.

Multifunkční sportovní nůž.

Délka v zavřeném stavu: 9 cm
Délka čepele: 6,5 cm
Hmotnost: 112 g
Tloušťka čepele: 2 mm
Ocel: 4034
Materiál rukojeti: dřevo

Pojistka: Slipjoint

Dárkové balení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože o délce 85 - 100mm
Materiál čepele: nerez PLUS
Délka čepele: 6 až 7 cm
Materiál rukojeti: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.