Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Victorinox Huntsman Year of the Ox 2021 1.3714.E10

Kód: 1.3714.E10
Tip
1 hodnocení
Značka: Victorinox
2 379 Kč
Ukončena výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Victorinox představuje další výroční model Huntsman s motivem znamení čínského horoskopu. V roce 2021  se vstupuje do roku buvola. Lidé narozeni v tomto znamení disponují vlastnostmi jako důslednost, pracovitost a orientace na finanční zabezpečení. Usilují o harmonii a konflikty jsou pro ně spíše přítěží. Pokud ale pohár trpělivosti přeteče, je člověk narozen v tomto znamení těžko k zastavení. Nůž Huntsman Year of the OX je vyroben v omezeném množství 8000 ks celosvětově. Nože jsou číslovány a dodávány v luxusním balení s certifikátem. Výborný dárek pro každého sběratele. 2021- rok Buvola.

Funkce:
1. velká čepel 
2. malá čepel 
3. vývrtka 
4. otvírák na plechovky s 
 5. – malý šroubovák 
6. otvírák na lahve s 
 7. – šroubovák 
 8. – odstraňovač izolace drátů 
9. výstružník, šídlo 
10. kroužek na klíče 
11. pinzeta 
12. párátko 
13. nůžky 
14. víceúčelový háček 
15. pilka na dřevo 
16. mini šroubovák

Rozměry:
Délka: 91 mm
Šířka: 26,5 mm
Váha: 99,5g
Limitovaná série 8000 kusů
Záruka Victorinox: doživotní (poškození způsobené obvyklým opotřebením, nesprávným použitím nebo zneužitím se na záruku nevztahuje).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

victorinox

To úžasné na kapesních nožích VICTORINOX, co bylo vlastně oním klíčem k úspěchu, byla mnohostrannost použití každé pružiny: díky šesti čepelím na pouhých dvou pružinách vznikl onen lehký a elegantní důstojnický nůž.
Victorinox se zabývá výrobou a celosvětovým prodejem jedinečných a vysoce kvalitních produktů, které najdou praktické uplatnění v mnoha rozličných oblastech života. Nabízí švýcarské armádní nože, kuchyňské nože, hodinky, vybavení na cesty, módní oděvy a parfémy. Ředitelství společnosti sídlí ve vesničce Ibach v Kantonu Schwyz, který leží v srdci Švýcarska. Právě tady si zakladatel dnešní společnosti Karl Elsener v roce 1884 otevřel svou nožířskou firmu a o pár let později vyrobil legendární „originální švýcarský armádní nůž“.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.