Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Microtech Mini Troodon 238-12RD

Kód: MCT23812RD
Neohodnoceno
9 275 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Troodon® Mini je jen o zlomek menší než běžný model Troodon®, má štíhlou konstrukci, tříprstou rukojeť a snadněji vystřelitelný mechanismus. Tento design je určen širšímu okruhu uživatelů, kteří využijí utilitární funkce OTF pro každodenní nošení, aniž by měli těžší nůž než Troodon® plné velikosti. Je dokonce dostatečně malý na to, aby mohl být klipem na peníze, a přitom je konstruován tak, aby v případě potřeby fungoval jako plnohodnotný nůž.

- délka čepele: 5 cm
- délka v otevřeném stavu: 13.8 cm
- materiál: ocel špičkové kvality - přesná specifikace je pro každou sérii jiná - nařízení značky Microtech
- váha: 63.5 g

- zamykací mechanismus: Dvojčinný automatický mechanismus - oboustranné spouštění a natahování
- rám: hliník 6061-T6
- kapesní klip
- hrot k rozbití skla
- made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 5 až 6 cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural
Aktualizace: 12.4.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 microtech_logo_1

Společnost Microtech Knives založili Anthony Marfione a Susan Marfione v roce 1994 v jednom bytě a později ve skladu ve městě Vero Beach na Floridě s jednoduchým cílem: Vytvářet nejlepší možné nože.
O více než dvacet sedm let později, nyní se sídlem v západní Severní Karolíně a Bradfordu v Pensylvánii, společnost Microtech Knives pracuje se stejným posláním v popředí všeho, co dělá. Po celou dobu vývoje, růstu a změn a rozšíření na více než 150 zaměstnanců zůstává jejich cíl stejný: překonávat nejvyšší možné standardy kvality. V tomto odkazu a odhodlání pokračuje Sean Marfione, který pracuje pod vedením svého otce Anthonyho.
Společnost Microtech Knives po léta vkládala vášeň a dovednost do výroby svých "uměleckých děl", která jsou vrcholem funkčnosti a formy. Nadále posouvají hranice a vylepšují to, o čem vědí, že funguje.
Od svého vzniku se věnují výrobě nejlepších nožů na světě s využitím nejmodernějších materiálů a výrobních postupů. Firma hledá nové obzory v designu a použití OTF, taktických a užitkových nožů. Spojuje komplexnost a minimalismus v jeden celek, aby oslovili nadšence a milovníky nožů v reálných situacích.
Bude i nadále vést cestu vynalézavosti a přijímat nezdary stejně jako úspěchy, protože cílem je dokonalost. Nikdy se nebude držet zpátky, nikdy nepřestane postupovat vpřed a hlavně nikdy nebude dělat kompromisy.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.