Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Microtech Makora 206-2TS

Kód: MCT2062TS
Neohodnoceno
12 144 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Koncepce modelu Makora se vyvinula ze slavného designu Microtech Ultratech. Byla několik let testována a ověřována v praxi. Konstrukce obsahuje mnoho funkcí, které si vyžádali a specifikovali uživatelé, kteří dávají přednost tomuto vysoce účinnému nástroji před jakýmkoli jiným. Pružina Makory zůstává v klidové poloze po celou dobu, kromě okamžiku spuštění. Díky tomu, že se stlačená pružina v době, kdy nůž není používán, neunavuje, získávají uživatelé spolehlivost a jistotu, že po stisknutí spouště bude nůž fungovat. Mezi další vlastnosti patří rychlé a účinné otevírání a zavírání jednou rukou, čepel z prvotřídní oceli, oboustranný kapesní klip a šrouby odolné proti manipulaci.

- délka čepele: 8.6 cm
- délka v zavřeném stavu: 13 cm
- materiál: ocel špičkové kvality - přesná specifikace je pro každou sérii jiná - nařízení značky Microtech

- zamykací mechanismus: Dvojčinný automatický mechanismus - oboustranné spouštění a natahování
- rám: hliník
- kapesní klip
- hrot k rozbití skla
- made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural
Aktualizace: 1.12.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 microtech_logo_1

Společnost Microtech Knives založili Anthony Marfione a Susan Marfione v roce 1994 v jednom bytě a později ve skladu ve městě Vero Beach na Floridě s jednoduchým cílem: Vytvářet nejlepší možné nože.
O více než dvacet sedm let později, nyní se sídlem v západní Severní Karolíně a Bradfordu v Pensylvánii, společnost Microtech Knives pracuje se stejným posláním v popředí všeho, co dělá. Po celou dobu vývoje, růstu a změn a rozšíření na více než 150 zaměstnanců zůstává jejich cíl stejný: překonávat nejvyšší možné standardy kvality. V tomto odkazu a odhodlání pokračuje Sean Marfione, který pracuje pod vedením svého otce Anthonyho.
Společnost Microtech Knives po léta vkládala vášeň a dovednost do výroby svých "uměleckých děl", která jsou vrcholem funkčnosti a formy. Nadále posouvají hranice a vylepšují to, o čem vědí, že funguje.
Od svého vzniku se věnují výrobě nejlepších nožů na světě s využitím nejmodernějších materiálů a výrobních postupů. Firma hledá nové obzory v designu a použití OTF, taktických a užitkových nožů. Spojuje komplexnost a minimalismus v jeden celek, aby oslovili nadšence a milovníky nožů v reálných situacích.
Bude i nadále vést cestu vynalézavosti a přijímat nezdary stejně jako úspěchy, protože cílem je dokonalost. Nikdy se nebude držet zpátky, nikdy nepřestane postupovat vpřed a hlavně nikdy nebude dělat kompromisy.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.