Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Magnum Army Rescue

Kód: 01LL471
Neohodnoceno
839 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

AGNUM RESCUE – This series of functional rescue knives is dedicated to all rescue forces who give their everything when they are on duty and frequently risk their lives for others. The equipment of these rescue knives offers a multitude of functions for any mission: glass-breaker, belt-cutter, pocket clip and a sturdy blade made of 440 stainless steel.

Rescue knife with glass-breaker and belt-cutter. Black coated partially serrated reverse tanto blade with flipper and assisted opener. The olive anodized handle carries the Fire Fighter crest. Stainless steel.

Celková délka: 20.8 cm
Délka čepele: 8.6 cm
Hmotnost: 139 g
Blade tloušťka: 2.8 mm
Materiál čepele: ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez PLUS
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: slitina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.