Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Kershaw Lucha

Kód: KS515020CV
Neohodnoceno
Značka: Kershaw
5 337 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o vysoce kvalitní nůž s motýlkem, který je vyroben v USA. Mezi materiály vyšší úrovně patří čepel z nerezové oceli CPM-20CV a celoocelová rukojeť. Výkon na další úrovni vychází z pečlivého designu společnosti Kershaw. Například čepel se zužuje, takže její horní část má větší hmotnost, aby se mohla hladce kývat. Tento lehký a rychlý nůž s motýlkem bude ve vašich rukou skákat, létat a točit se.

Délka čepele: 12 cm
Délka v zavřeném stavu: 15 cm
Tloušťka čepele: 4 mm
Ocel: CPM-20CV
Rukojeť: nerezová ocel
Made in USA

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-20V
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: slitina
Aktualizace: 25.9.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kershaw

Americký výrobce Kershaw je mezinárodně uznávaný pro použití moderních technologií, snadnou obsluhu a dlouhou životnost produktů. Značka Kershaw je synonymem pro kapesní a kuchyňské nože. Tradiční Kershaw kapesní nůž je menší a snadno nositelný, dva základní prvky jakéhokoliv nože pro každodenní využití. Kuchyňské nože jsou k dispozici v různých stylech a velikostech, pro ideální doplnění v každé kuchyni. Kershaw je součástí japonské společnosti KAI Group, která zahrnuje značky Zero Tolerance a Shun.

Kershaw nože patří mezi ty nejoblíbenější a jsou velmi inovativní. Proslavily se známým přirovnáním "ostrý jako břitva". Kershaw nabízí řadu zavíracích nožů s patentovaným systémem "Speed Safe" - mechanismus zahrnující podporované otevření. Nejsou považovány za "automaty" a jsou legální ve většině zemí.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.