Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

KA-BAR TDI Law

Kód: KA1483
Neohodnoceno
Značka: Ka-Bar
2 101 Kč
Ukončena výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

TDI, speciální nůž určený pro členy ozbrojených složek, tento nůž vyvinul John Benner, majitel a instruktor výcvikového střediska TDI. Dříve sloužil u policie i u armády. Byl zakladatelem první jednotky SWAT.

Nůž měl vypadat relativně nenápadně, neagresivně a měl být skladný.

Nůž slouží jako "poslední možnost" v extrémních bojích zblízka, kdy se útočník snaží vzít důstojníkovi zbraň. Jednou rukou si může policista chránit střelnou zbraň, druhou rychle vytáhnout TDI. Nůž je koncipován jako pistole, jeho držení pro boj je přirozenější než u klasického nože, navíc je díky tomuto tvaru skladný a mnohem rychlejší než nůž zavírací.

Rukojeť je vyrobena ze Zytelu, perfektně tvarovaná, tetno materiál nemění časem velikost, tvar ani barvu, má grip mokrý.

Benner vyškolil tisíce již strážců zákona, od založení TDI v roce 1986.

Materiál ostří: AUS-8A ( AUS8 )
Délka čepele: 9 cm
celková délka: 19cm
Materiál rukojeti: Red Zytel
Způsob nošení: pevné pouzdro
HRC: 57-59 CR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kabar-Logoinch5

KA-BAR Knives je dceřinou společností Alcas Corporation, mezinárodně uznávané společnosti vyrábějící cutlery Olean, New York. KA-BAR nože vyrábí mmj. i slavný Kabar USMC Fighting Utility Knife, a spoustu dalších produktů určených pro outdoor, myslivost, rybáře apod.
Motto společnosti: Neřekneme vám, abyste jste si koupili nůž KA-BAR kvůli jeho vojenské historii nebo kvůli tomu, že je legendou ve světě nožů. Neřekneme vám ani, abyste jste si koupili KA-BAR, protože je vyroben v americké společnosti s více než 120-letou zkušeností s výrobou nožů. A také neřekneme aby jste si pořídili nůž KA-BAR kvůli jeho odolnosti proti korozi, testované pevnosti a bezkonkurenční odolnosti ostří. Existuje totiž pouze jeden skutečný důvod k nákupu nože KA-BAR. Když na to přijde a jsi sám a tvoje přežití závisí na noži, budeš chtít nůž, kterému můžeš věřit. Nůž, který tě nezklame. Nůž, který se již sám znovu a znovu osvědčil...


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.