Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Junior Scout Mammut

Kód: 111990
Neohodnoceno
10 579 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Junior Scout, který se velikostí řadí mezi Scout a Boy Scout, vyplňuje mezeru mezi těmito dvěma verzemi a díky svému štíhlému profilu a téměř sedmicentimetrové čepeli nabízí o něco větší pevnost v ruce než Boy Scout, ale stále výrazně vyšší úroveň pohodlí při nošení než klasický Scout.
Konstrukčně se podobá svým sourozencům a má tělo z niklového stříbra opracované na CNC strojích. Díky zcela přepracované čepeli Spearpoint vypadá Junior Scout moderněji a dynamičtěji, aniž by působil rušivě nebo agresivně. Je vyroben z ledem tvrzeného materiálu N690 s tvrdostí 60 až 61 HRC a uzamčen robustním zámkem. Junior Scout Mammut je praktický, ale robustní kapesní nůž, který v sobě téměř nenapodobitelným způsobem spojuje klasiku, eleganci a historii. Ruční výroba v manufaktuře nožů Böker v Solingenu. Materiálem rukojeti tohoto ušlechtilého sběratelského nože je stoličkový zub mamuta. S certifikátem pravosti a individuálním sériovým číslem.

Celková délka: 16,00 cm
Délka čepele: 6,90 cm
Tloušťka čepele: 3 mm
Hmotnost: 108 g
Materiál čepele: N690
Materiál rukojeti: Mamutí zub, niklové stříbro
Vyrobeno v Solingenu

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 6 až 7 cm
Materiál rukojeti: mamutí kost / zub

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.