Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Herbertz damašek 76 vrstev

Kód: 594212
6 hodnocení
3 085 Kč
Ukončena výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tomto jednoručním noži Herbertz se snoubí skvělé materiály a kvalitní zpracování. Krásně tažená, 67vrstvá damašková čepel má jádro z oceli AISI 440C a lze ji elegantně uvést do pracovní polohy souhrou flipperu a osy čepele s kuličkovým ložiskem. Čistě zpracované nerezové podpěry drží na svém místě modře eloxovaný hliníkový distanční prvek a je v nich umístěn spolehlivá pojistka. Skvělé vlastnosti doplňují na zakázku vyrobené šupiny z červeného santalového dřeva a kapesní klip z nerezové oceli.

 

Celková délka: 21,3 cm
Délka čepele: 9 cm
Ocel: damašek 
Rukojeť: dřevo santal
Pojistka: liner lock
Hmotnost: 135 gr
Kapesní klip

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

herbertz logo

S téměř 150 letou historií se společnost C. Jul Herbertz Solingen zaměřuje na dlouhou tradici ve výrobě a prodeji nožů a nástrojů. Značka Herbertz byla založena v roce 1868 a nyní se těší vynikající pověsti daleko za hranicemi rodného Německa.
Ulrich Hartkopf je v současné době jediným vlastníkem a za posledních 25 let dále důsledně buduje značku Herbertz. Může se spolehnout i na své dlouholeté spolupracovníky z nichž mnozí pracují pro společnost více než 20 let. Motto: "Není nic, co by nemohlo být ještě lepší" se Herbertz soustředí na kvalitu a servis svých výrobků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.