Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Fox FKMD A.L.S.R. 2 AIR LAND & SEA RESCUE

Kód: FX-447 COD
1 hodnocení
Značka: FKMD
2 889 Kč
Ukončena výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální záchranářský nůž vysoké kvality

- ocel: N690Co HRC 58-60
- délka čepele: 9 cm - kombinované ostří
- blade Coating: Black Idroglider

- celková délka: 23,5 cm
- tloušťka čepele: 3 mm 
- rukojeť: FRN
- váha: 140 g
- clip
- pouzdro v ceně

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože, N690 slitina, N690 polymer, N690 G-10, N690 FRN, 4034 FRN, D2 FRN, VG-10 FRN, 8Cr FRN, H1 FRN, N690 BOHLER
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: FRN

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_FKMD-home

Dnes již světoznámá společnost FoxKnives vznikla v roce 1977 jako logické pokračování vývoje společnosti pana Oreste Frati, která se původně zabývala vývojem výrobou nožů které však byly prodávány pod značkami jinými. Výrobce používá pouze prvotřídní kvalitní nerezové oceli, na rukojeti pak G-1o, FRN a další kvalitní komponenty. 
FOX Knives se rozvinula velice rychle do jednoho z největších světových výrobců, pan Oreste ji však doposud osobně řídí. Letitá tradice ve výrobě i technologické inovace pomohly vybudovat jménu společnosti přední postavení. FOX Knives byla v roce 2008 certifikovaná a registrována jako oficiální dodavatel zbraní pro NATO. V roce 2008 byla také založena společnost Euro Knives Italia srl, společnost specializovaná na výrobu vysoce kvalitních nožů pro významné mezinárodní značky.
V roce 2009 otevřel výrobce pobočku v USA, která sleduje požadavky zákazníků v USA jako jednoho z nejvýznamnějších trhů s noži na světě. Nová americká dceřiná společnost bude pracovat nejen na zavedení značky FOX v USA, ale i na produkci pro civilní i vojenský trhu, kde se náš produkt znám a ceněn.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.