Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio Glauca B1 Linerlock

Kód: EX133GLAUCAB1
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
13 875 Kč
Nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento zavírací nůž vznikl na základě naší spolupráce s GIGN, jednotkou speciálních operací francouzského národního četnictva. Čepel je navržena tak, aby maximalizovala průraznost. Na hřbetu rukojeti je umístěn specializovaný nástroj na řezání plastových pout. Dále je vybaven rozbíječem skla, klipem se třemi polohami uchycení a bezpečnostní pojistkou. Pouzdro má tvrdou ABS strukturu na jádru z tkaniny cordura a pojme nůž s vysunutou čepelí; lze jej nosit na opasku, stehně nebo s taktickou vestou systému MOLLE.
Luxusní černě tvarované pouzdro z ABS a Cordury MOLLE. kompatibilní s opaskem s různými možnostmi nošení včetně připevnění k taktické bundě nebo vestě a nošení na boku. Pouzdro je navrženo pro nošení nože v otevřené poloze. Navrženo ve spolupráci s G.I.G.N. (speciální jednotka francouzského národního četnictva).

Zavřená velikost 6 1/4" (15,9 cm).
Nerezová čepel Bohler N690 s černou povrchovou úpravou.
Délka čepele 4 1/4" (10,8 cm).
Unikátní styl čepele má špičatou dvojitou špičku s broušenými hranami. Tento styl čepele je navržen tak, aby maximalizoval průraznost. Integrovaná záštita s upevňovacími otvory.
Texturované černé hliníkové rukojeti.
Zadní strana rukojeti je opatřena speciálním nástrojem k přeříznutí plastových pout.
Zadní hrot na rozbíjení skla.
Oboustranný kapesní klip z nerezové oceli s černou povrchovou úpravou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože, N690 BOHLER
Materiál čepele: N690 BOHLER
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: hliníková slitina / dural
Aktualizace: 9.8.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.