Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

BÖKER Papillon Trainer

Kód: 01BO352
3 hodnocení
2 119 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž Böker Plus Papillon Trainer odpovídá konstrukci skutečného nože Balisong, ale místo skutečné čepele je vybaven tupou atrapou. Stejně jako původní model je i model Trainer vybaven polovinami rukojeti z nerezové oceli s matnou povrchovou úpravou beadblast. Nůž Balisong, známý také jako nůž Butterfly, vděčí za své jméno jednoduchému skládacímu mechanismu dělené rukojeti, který je mnohem méně náchylný na znečištění než jiné mechanismy. Čepel trenažéru s kuličkovým ložiskem je vyrobena z oceli 420 a má matnou povrchovou úpravu stonewash. Figurína, která je na okrajích mírně zaoblená, je opatřena velkorysými prohlubněmi, aby se dala přímo odlišit od nabroušených čepelí a aby odpovídala hmotnosti originálu. Výrazné ricasso podtrhuje taktický charakter tréninkové pomůcky. S vysoce kvalitním nylonovým pouzdrem pro skladování.

Celková délka: 25,2 cm
Délka čepele: 11,4 cm
Tloušťka čepele: 3,7 mm
Hmotnost: 124 g
Materiál čepele: 420
Materiál rukojeti: Nerezová ocel
Barva: Grey
Balisong

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: slitina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.