Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Benchmade 85 Billet TI Bali-song

Kód: BM 85
21 hodnocení
Značka: Benchmade
17 075 Kč
Ukončena výroba

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpět ke kořenům Benchmade. Nový Billet 85 je nejnovější přírůstek do řady Bali-Song®. Díky integrované jednodílné titanové rukojeti a čepeli s frézovanými plnějšímiv otvory, aby odpovídala estetice rukojetí, se tento Bali-Song® bez námahy otáčí na kuličkových ložiscích z nerezové oceli. 85 představuje splynutí dědictví a moderní doby.

Celková délka: 25,4 cm
Délka v zavřeném stavu: 13,97 cm
Délka čepele: 11,8 cm
Tloušťka čepele: 3,15 mm
Ocel: CPM-S30V
Tvrdost: 58-60 HRC
Mechanismus: Bali-Song
Rukojeť: Billet Titanium
Hmotnost: 149,97 g
Made in USA


Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: CPM-S30V
Délka čepele: 10 až 15 cm
Materiál rukojeti: titan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

benchmade-logo

Firma Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních high-tech nožů.  Byla založena roku 1978, kdy vyrobila svůj první nejslavnější model Bali-song. Od té doby značka udržuje směr pokroku a nových technologií aplikovaných v oblasti nožířských produktů. Benchmade Knife Company je americký výrobce nožů provozovaný společnostmi Roberta a Les de Asis v hlavním městě všech předních zaoceánských výrobců nožů v severní Americe Oregon City ve státě Oregon. Právě tento stát a jeho metropole jsou v současné době sídlem mnoha výrobců nožů, protože zde jako v jednom z mála států Unie není žádné omezení na výrobu nebo nošení nožů.
Firma Benchmade byla založena roku 1978. Už rok po svém vzniku se proslavila legendárním nožem Bali-Song od vývojáře Jodyho Samsona, který ocenil prestižní časopis Blade Magazine jako nůž roku 1979.
Od té doby firma Benchmade urazila skutečně míle jak ve využití moderních designů tak materiálu a nových technologií aplikovaných ve výrobě svých výrobků, kterými si podmanila zákazníky po celém světě jako výrobce, který určuje směr vývoje celého nožířského řemesla.

Videa našich nožů Benchmade můžete vidět na našem Youtube kanálu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.