Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Pepřový sprej 20ml proud

Kód: CO7113
2 hodnocení
Značka: Hoernecke
119 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
10.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborně padnoucí do ruky, s dostatečným obsahem 20ml. Kompaktní provedení, průměr spreje jen 2cm, klip pro zavěšení, otvor na pověšení.
Typ JET pro vytvoření proudu.


TW1000 peppersprays od Hoernecke obsahují přírodní extrakt pepře (OC). Účinná látka se získává z nejžhavějších chilli papriček a způsobuje okamžité podráždění očí a dýchacího systému a tím i k zneškodnění útočníka. Pokud použijete sprej dle návodu TW1000 OC produkty nemají žádné známé vedlejší účinky.

Hoernecke je neměcký výrobce s více než 30 letou zkušeností.
Ne všechny pepřové spreje jsou stejné. Z tohoto důvodu je důležité si uvědomit, zdali výrobce v poslední době "skočil do rozjetého vlaku", nebo jeli výrobce je jedním jako Hoernecke, rodinnýl podnik, jehož laboratoř i výroba je pod přísným vědeckým dohledem v Německu.

Spolehlivá ochrana proti útokům zvířat

Se TW1000 pepřovými spreji jste v bezpečí před náhlými útoky psů i jiných nebezpečných zvířat. TW1000 peppersprays mohou být také použity proti lidským útočníkům a jsou úspěšně používány v této funkci v zemích, ve kterých je takový způsob obrany v souladu se zákonem, jako je Francie, Švýcarsko nebo Česká Republika. V Německu jsou pepřové spreje schváleny pouze pro použití proti zvířatům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

peprovy spray_logo

Hoernecke je německý výrobce s více než 30 letou zkušeností.
Ne všechny pepřové spreje jsou stejné. Z tohoto důvodu je důležité si uvědomit, zdali výrobce v poslední době jen "skočil do rozjetého vlaku", nebo jeli výrobce jako Hoernecke, rodinný podnik, jehož laboratoř i výroba je pod přísným vědeckým dohledem v Německu. Made in Germany

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.