Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Extrema Ratio Col Moschin Paper Knife with Base

Kód: EX1257BPL
Neohodnoceno
Značka: Extrema Ratio
1 629 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž na papír COL MOSCHIN - nůž na dopisy s designem přesně odvozeným od jednoho z nejikoničtějších nožů Extrema Ratio, Col Moschin, modelu přijatého 9. výsadkovým plukem "Col Moschin" italských speciálních sil.

Tento nástroj bude součástí větší kolekce.

COL MOSCHIN Paper Knife je dekorativním a symbolickým doplňkem, ale zároveň má všechny taktické vlastnosti typické pro DNA Extrema Ratio.
Jeho konstrukce obsahuje i tradiční tvarované nylonové šupiny rukojeti a ocelovou čepel, která si vypůjčila tvar od svého staršího, většího bratra.

Nůž COL MOSCHIN Paper Knife jako velmi šikovný a praktický pomocník do kanceláře; ideální také jako originální nápad na dárek.

Papírový nůž se dodává ve dvou verzích:
- COL MOSCHIN Paper Knife
- COL MOSCHIN Paper Knife s ručně leštěnou černou plexisklovou základnou s vyrytým logem značky.

Celková délka: 18 cm
Délka čepele: 10 cm
Ocel: Inox Steel, MIL-C-13924, leštěný povrch
Síla čepele: 1,5 mm
Částečné vroubkování čepele: 2 cm
Rukojeť: Nylon
Hmotnost: 44 g
Made in Italy

Doplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: nerez
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: nylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_extrema

Společnost Extrema Ratio sídlí v italském městě Prato a od roku 1997 navrhuje plus vyrábí vysoce výkonné bojové, vojenské, lovecké a taktické nože. Značka se pyšní excelentní pověstí v oblasti vojenského a taktického průmyslu. Každý nůž z produkce společnosti Extrema Ratio prochází přísnou kontrolou norem pro kvalitu a nasazení. Veškeré výrobky vznikají důsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a testování. Toto je značka Extrema Ratio.
Společnost Extrema Ratio se specializuje na vývoj a výrobu profesionálních nožů pro vojenské účely, veřejnou bezpečnost a záchranářství. Vyrábí vojenské, taktické a lovecké nože vysoké úrovně a také velkou řadu pevných nožů vhodných do nejnáročnějších podmínek, které jsou skvělou volbou pro nůž na přežití nebo záložní nástroj. Sortiment sahá od malých zavíracích nožů až po velké pevné nože a nabízí přesně to, co očekáváte od špičkového profesionálního nástroje.
Výroba nožířských výrobků se vyznačuje průmyslovými postupy a tradičním řemeslným zpracováním, což je vlastnost, která dává firmě silnou identitu; používají se pouze automatizované a průmyslové postupy, které zaručují jednotnost a vysokou výrobní kapacitu. Procesy, jako je kontrola kvality, které zaručují spolehlivost a celkově vysokou kvalitu jednotlivých kusů v rámci série, jsou zachovány řemeslně. Totéž platí pro všechny operace, které vzhledem ke své vlastní povaze odvozují své funkční vlastnosti od manuální zručnosti obsluhy. Příkladem je broušení, které se u každého typu nože provádí výhradně ručně.
Díky spolupráci s ozbrojenými silami, nejprve italskými a poté i mezinárodními, společnost nashromáždila a stále hromadí cenné zkušenosti a informace, které jí umožňují pokračovat ve vývoji vysoce kvalifikovaných a profesionálních nožů. Přizpůsobuje se specifikacím nebo vyvíjí nové výrobky, aby se vyřešili problémy, na které poukazují zákazníci. Výrobní potenciál je navíc dostatečný k tomu, aby zajistil dodávky pro státní správu ve velkém měřítku a s velmi kvalitními standardy.
Společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 a je registrována jako dodavatel pro ozbrojené síly, kód NATO (N/CAGE): AT200. Společnost Extrema Ratio oficiálně dodává vojenské, taktické nože a nože pro přežití italským a francouzským ozbrojeným silám a také nejlepším italským a mezinárodním vojenským a veřejným bezpečnostním jednotkám.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.