Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Benchmade MEATCRAFTER Carbon Fiber 15500OR-2

Kód: BM 15500OR-2
4 hodnocení
Značka: Benchmade
11 013 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se vaše akce dostane až do kuchyně, ten spravný nástroj bude mít zásadní vliv na výsledek. Nový 15500OR-2 Meatcrafter je hybridní lovecká pevná čepel s jemným, hladkým ostřím pro ořezávání, odřezávání nebo krájení vašich preferovaných kusů masa. Díky nové technologii SelectEdge společnosti Benchmade poskytuje úhel 28 stupňů na čepeli a vytváří tak rovnováhu dokonalého ostří s pečlivě navrženým ohnutím čepele. 
Novinkou u Benchmade je prvotřídní nerezová ocel CPM-S45VN, která poskytuje dokonalou rovnováhu mezi jemným zrnem, kvalitním ostřím a pečlivě navrženou pružností čepele. Tento nůž má stejný smysl v zadní části vašeho vozu jako v kuchyňské zásuvce. Při zasouvání nože Meatcrafter dbejte zvýšené opatrnosti. Extrémně ostré ostří a špička by měly být opatrně vedeny do pouzdra s minimálním odporem. Nepoužívejte nadměrnou sílu, protože hrot a/nebo ostří může při nesprávném vedení proříznout jakýkoli plášť. Pokud pocítíte odpor, vyjměte nůž z pouzdra a znovu jej v něm umístěte.

 

Celková délka: 28.09 cm
Délka čepele: 15.44 cm
Tloušťka čepele: 2.28 mm
Ocel: CPM-S45VN (60-62 HRC)
Rukojeť: Santoprene
Hmotnost: 128 gr
Pouzdro: Boltaron
Made in USADoplňkové parametry

Kategorie: Nože s pevnou čepelí
Materiál čepele: CPM-S45VN
Délka čepele: 15 až 20 cm
Materiál rukojeti: karbonové vlákno - carbon fiber

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

benchmade-logo

Firma Benchmade je jedním z předních amerických výrobců moderních high-tech nožů.  Byla založena roku 1978, kdy vyrobila svůj první nejslavnější model Bali-song. Od té doby značka udržuje směr pokroku a nových technologií aplikovaných v oblasti nožířských produktů. Benchmade Knife Company je americký výrobce nožů provozovaný společnostmi Roberta a Les de Asis v hlavním městě všech předních zaoceánských výrobců nožů v severní Americe Oregon City ve státě Oregon. Právě tento stát a jeho metropole jsou v současné době sídlem mnoha výrobců nožů, protože zde jako v jednom z mála států Unie není žádné omezení na výrobu nebo nošení nožů.
Firma Benchmade byla založena roku 1978. Už rok po svém vzniku se proslavila legendárním nožem Bali-Song od vývojáře Jodyho Samsona, který ocenil prestižní časopis Blade Magazine jako nůž roku 1979.
Od té doby firma Benchmade urazila skutečně míle jak ve využití moderních designů tak materiálu a nových technologií aplikovaných ve výrobě svých výrobků, kterými si podmanila zákazníky po celém světě jako výrobce, který určuje směr vývoje celého nožířského řemesla.

Videa našich nožů Benchmade můžete vidět na našem Youtube kanálu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.