Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Muela Wood Damascus BX-8DAM

Kód: 0BX8DA
1 hodnocení
Značka: Muela
10 739 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 15 dní.
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Manufaktura Muela, španělský výrobce nožů, představuje zavírací nůž BX-8DAM z rodiny DAMASCUS STEEL.
Nůž disponuje africkým černým dřevem "grenadillo wood", původem z východní a západní Afriky, a niklovými stříbrnými střenkami. Čepel je vyrobena z nerezové damaškové oceli, při použití dvou druhů rychle tuhnoucích práškových ocelí RWL34+12C27=PMC27 svařených při teplotě 1150 °C a při tlaku plynu cca 1 000 atmosfér. Výrobce tak získal tvrdou, stabilní ocel se zvýšenou pevností v lomu. Dodáváno včetně dárkové krabičky a certifikátu pravosti.

Délka celková: 20 cm
Délka čepele: 9 cm
Ocel: damašek nerez PMC27
Rukojeť: exotické dřevo
Váha: 115g
Made in Spain

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek, PMC27
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: dřevo
Aktualizace: 16.8.2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

muela_logo_1

Španělské nože Muela. Základy světoznámé značky položil v roce 1950 Eladio Muela León, kdy začal s ruční výrobou kvalitních nožů pro lovce a myslivce. Byl povzbuzen úspěchem jeho vyráběných zavíracích nožů, byl o ně totiž značný zájem mezi jeho německými kolegy inženýry z Empetrol rafinérie, kde byl Eladio v té době zaměstnán. To byl podnět, který potřeboval, aby založil svou malou továrnu na nože, kde zaměstnával sedm lidí. Zisk ihned investoval do strojního vybavení, aby byla továrna více produktivní. V krátké době byl rozšířen a výrobu nožů přesunul do Argamasilla de Calatrava, v Ciudad Real. Současné výrobní prostory Muela nožů, v Argamasilla de Calatrava, zaujímají plochu více než 5000 m2 a jsou vybaveny nejmodernějšími výrobními a obráběcími systémy, produkující více než 350.000 kusů nožů ročně, z čehož 70% se vyváží do více než 50 zemí pěti kontinentů.  
Muela Group je v současnosti jedním z největších producentů ručně vyráběných loveckých nožů, a to nejen ve Španělsku, ale i celosvětově. Nože Muela  jsou ceněny pro svou špičkovou kvalitou oceli i zpracování.


muela_noze

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.