Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Urban Spillo Flipjoint

Kód: 01BO469
Neohodnoceno
1 729 Kč
Na objednání, dodání v lednu 2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Štíhlý kloub Böker Plus Urban Spillo Flipjoint kombinuje oblíbené otevírání pomocí flipperu s důmyslným kloubovým mechanismem. Čepel Spearpoint 440C s kuličkovým ložiskem má robustní povrchovou úpravu stonewash. Frézované tělo rukojeti je vyrobeno ze skeletované nerezové oceli a má povrchovou úpravu stonewash. Obejde se bez přídavných vložek a je spojen černými šrouby rukojeti, zatímco mosazný kroužek kolem šroubu osy čepele dodává vizuální akcent. Se záchytným poutkem a klipem (tip-up/r).

Celková délka: 17,7 cm
Délka čepele: 7,6 cm
Tloušťka čepele: 2,9 mm
Hmotnost: 67 g
Materiál čepele: 440C
Materiál rukojeti: Nerezová ocel
Flipper

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez PLUS
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: slitina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.