Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Böker Plus Kwaiken Mini Limited

Kód: 01BO497
Neohodnoceno
8 459 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůž Boker Plus Kwaiken Flipper od Lucase Burnleyho je pravděpodobně jedním z nejvlivnějších designů 21. století. Díky svému čistému a praktickému tvaru se tento moderní kapesní nůž stal skutečnou ikonou. Čisté linie a štíhlý design, který přesto pojme celou čepel v zavřeném stavu, jsou naprosto jedinečné. Jedná se o další vývoj známého nože Burnley Kwaiken Classic, zavíracího nože rovněž v novojaponském stylu. Flipper zajišťuje intuitivní ovládání a dodatečnou bezpečnost, zatímco titanový framelock s vložkou z nerezové oceli a zarážkou proti přetočení bezpečně uzamkne čepel s rovným hřbetem z materiálu M390. Exkluzivitu této prémiové verze, přísně omezené na 500 kusů po celém světě, podtrhují střenky rukojeti z uhlíkového vlákna se zelenými barevnými inkluzemi. Štíhlý design a jedinečný materiál dělají z Kwaikenu ušlechtilý předěl mezi gentlemanským zavírákem a taktickým bojovým nožem. Aby bylo toto přemostění ještě snazší, nabízí Kwaiken Mini Limited stejné vynikající vlastnosti jako jeho velký bratr s výrazně zmenšenými (a tedy kapesnějšími) rozměry. Titanový klip je vyfrézován z masivu a umožňuje nošení tip-up. Dodává se s kvalitním nylonovým pouzdrem.

Celková délka: 18.5 cm
Délka čepele: 7.7 cm
Tloušťka čepele: 3.2 mm
Hmotnost: 79 g
Materiál čepele: M390
Materiál rukojeti: uhlíkové vlákno a titan
Typ zámku: Framelock

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: M390
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: karbonové vlákno - carbon fiber, titan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.