Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 59,-Kč!

Leatherman Skeletool

Kód: LTG830920
Neohodnoceno
Značka: Leatherman
2 490 Kč –10 %
Leatherman Skeletool
2 490 Kč –10 % 2 241 Kč
Týden

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní, ultralehký multifunkční nástroj s kombinovaným nožem, držákem bitů, kleštěmi a dalšími.

Součásti:
špičaté kombinované kleště umožňující stříhat dráty
nůž z 420HC ušlechtilé ocele
držák na oboustranný bit
karabinka - otvírák na láhve
v rameni zásobník pro bit
délka: 10 cm
váha: 142 g

Kombinované nářadí LEATHERMAN je výsledkem sedmileté vývojové práce:

snadno ovladatelný
100% ušlechtilá ocel (tvrdý a odolný proti korozi)
záruka 25 let

Skrýva mnoho nástrojů pro práci profesionálů i kutilů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

leatherman-logo

Samolepka 100% ORIGINÁL se nachází na každém balení multitoolu Leatherman, které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou republiku. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu.

Leatherman - nápad vznikl v hlavě Tima Leathermana, ten cestoval po celém světě a přemýšlel jak si s sebou vzít snadno sadu nástrojů. Jeho nože jsou vyrobené z nerezové oceli a většinou jsou založeny na kleštích s různými vytáhovacími nástroji, včetně šroubováků, pilníků, pilek a dalších.
Od roku 1983 vyrábí společnost LEATHERMAN multitooly, které jsou velmi odolné a na práci jako stvořené. Když Tim Leatherman a jeho obchodní partner Steve Berliner zakládali společnost s multitoolem Pocket Survival (PST), neměli tušení, že se jednoho dne bude vyrábět více než 30 modelů na ploše 90.000 čtverečních stop v továrně s více než 400 zaměstnanci.

Rodák z Oregonu Tim Leatherman promoval v oboru strojního inženýrství na Oregonské státní univerzitě v roce 1970. Poté vystřídal řadu zaměstnání, včetně pozic jako učitel angličtiny nebo mechanik vrtulníků. Čas strávený cestováním do zahraničí nakonec trávil vymýšlením konceptu nového univerzálního nástroje.Od počátku je společnost založena na jednoduché filozofii: vyrábět a dodávat včas, plnit přání zákazníků a naslouchat jejich potřebám, zvyšovat efektivitu multitoolů a poskytovat svým zaměstnancům příjemné prostředí. Přestože je Tim již v důchodu, stále navštěvuje továrnu nejméně jednou za měsíc a on i Steve hrají klíčovou roli ve směru, kam se společnost ubírá. Tim podniká stále mnoho návštěv po celém světě, aby měl přehled o distribuční síti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.