Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Lionsteel Thrill Titanium Gray Titanium

Kód: TLGY
Neohodnoceno
Značka: LionSTEEL
5 999 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní zavírací nůž SlipJoint je vyroben z jediného kusu oceli získaného frézováním. Tento nůž je vybaven patentovaným systémem lionSTEEL HWAIL, který vám umožní „skrýt“ klip uvnitř rukojeti, takže jej lze použít podle uvážení majitele. Samozřejmosti nože je systém IKBS, který Vám zaručí velmi hladký pohyb nože. 
Technologie SOLID LionSteel.

Celková délka: 18 cm
Délka čepele: 8 cm
Délka v zavřeném stavu: 10 cm
Tloušťka čepele: 3,3 mm
Ocel: M390
Tvrdost: 59-60 HRC
Uzamykací systém: Slipjoint
Rukojeť: Titan 6AI4V
Barva rukojeti: šedá
Hmotnost: 88 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: M390
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál rukojeti: titan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

lionsteel

Společnost LionSteel vznikla v roce 1969 v městě Maniago, kde je výroba nožů stejně tradiční jako v německém Solingenu. Založil ji pan Gino Pauletta, a byla zaměřena především na smluvní výrobu nožů jiných výrobců. O několik let později společnost výrábí první nože dle svého vlastního návrchu a vzniká tak značka LionSTEEL. Jméno dala továrně kamenná socha lva stojící před budovou a materiál ze kterého jsou nože vyrobeny. 
Koncem devadesátých let se do práce zapojují i tři synové zakladatele, John Daniel a Maximus. V té době učinila společnost velký skok v kvalitě zavedením číslicové řízeních strojů. 
V této době má firma patnáct zaměstnanců a svoje výrobky prodává nejen v Evropě, ale i v USA. Orientuje se na výrobu nožů té nejvyšší kvality. Filozofií firmy je dodávat nože vyrobené výhradně v Itálii. Žádný z nožů ani jejich komponenty nejsou vyrobeny v Asii.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.