Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Cold Steel Engage 4116SS Tanto FDE

Kód: CSFL30DPLTBF
Neohodnoceno
Značka: Cold Steel
2 057 Kč
Na objednání, obvykle 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cold Steel Engage navržen pro jisté každodenní nošení, s 3 palcovou čepelí z nerezové oceli 4116, která je odolná a snadno se brousí.
Engage vybaven patentovanou posuvnou pojistkou Atlas™ Lock od společnosti Cold Steel, která zajišťuje pevné a spolehlivé uzamčení, je zcela oboustranný a plně schopný splnit jakýkoli každodenní úkol. Snadno uchopitelná rukojeť z materiálu GFN je nadměrně odolná proti dlouholetému používání, v nabídce ve třech barvách.
K dispozici jsou dvě varianty tvaru čepele - tanto a clip point.
Nože Cold Steel Engage nabízí výrobce v široké škále ocelí a tvarů čepelí - v různých cenových relacích - jsou předurčeny k tomu, aby se staly hvězdami pro každodenní nošení. Tyto prémiové nože EDC, vybaveny patentovanou posuvnou pojistkou Atlas™ Lock, která nabízí odolné, pevné a spolehlivé zajištění, plně oboustranné a navržené tak, aby s jistotou zvládly každé nasazení.

Délka čepele: 7,6 cm
Materiál čepele: 4116SS
Rukojeť z materiálu GFN
Pojistka: Atlas™ Lock
Tvar čepele tanto

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: nerez
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: polymer
Aktualizace: 1.12.2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

cold_steel_logo_1

Americká firma Cold Steel Inc. sídlí ve městě Ventura v Kalifornii. Značka byla založena v roce 1980 se zaměřením na výrobu nejsilnějších a nejostřejších nožů na světě. V průběhu posledních tří desetiletí byla společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat komerční nůž jako celek. Výrobce udržuje vysokou kvalitu zpracování a neustále pracuje na tom, aby si plnil svůj cíl, nabízet nejsilnější a nejostřejší nože na světě. Rozsáhlý sortiment taktických či loveckých nožů zajišťuje širokou základnu uživatelů a věrných fanoušků Společnost Cold Steel se zabývá výrobou nožů, které patří k nejstabilnějším a nejostřejším na světě. V posledních třech desetiletích stála společnost Cold Steel v čele mnoha inovací, které pomohly definovat odvětví nožů. Progresivní úspěchy, včetně zavedení kostkovaných rukojetí Kraton a stylů čepelí se špičkou tanto, se z kuriózně zajímavých prvků staly v celém odvětví charakteristickými znaky kvality a propracovanosti. Nové hranice byly prolomeny také zavedením nových unikátních ocelí čepelí, jako je San Mai III a Tri-Ad Lock & lock mechanismus pro zavírací nože. Například pojistce Tri-Ad Lock se dosud nevyrovnal žádný z konkurentů společnosti Cold Steel a nic z toho, co dosud vyrobili, jej prokazatelně nepřekonalo. Společnost Cold Steel bude samozřejmě vždy hledět do budoucnosti a neustále usilovat o výrobu nejstabilnějších a nejostřejších nožů na světě. Tento cíl, jakkoli je nepolapitelný a obtížně dosažitelný, je stejný již čtyřicet let.

Výrobu značky Cold Steel Inc. zdobí široká nabídky produktů, jako jsou nože, meče, tomahavky, mačety, a nástroje pro každodenní nošení: EDC. Společnost Cold Steel, kterou si rychle oblíbila armáda, speciální jednotky pořádkových sil, pracovníci záchranných služeb, profesionálové v oblasti sebeobrany i členové komunity bojových umění, se rychle proslavila kvalitou, pevností, a spolehlivostí pro každodenní nošení (EDC). 

Rozmanitá a pestrá nabídka se rychle rozrostla a zahrnuje nejen obrovský výběr zavíracích nožů (od menších "EDC" nožů až po ikonické obří "meganože"), ale také pevné čepele, meče, šavle, tyčové zbraně a halapartny, stejně jako lovecké vybavení, oštěpy, foukačky, sekery, mačety, tomahavky a jiné nástroje!

S výhledem do budoucnosti společnost Cold Steel i nadále přináší na trh nové úrovně pevnosti, bezpečnosti a výkonu a poskytuje osvědčené a prověřené výrobky, na které se můžete spolehnout - kdykoli a kdekoli!

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.