Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 72,-Kč!

Browning Damascus Linerlock Mammoth

Kód: BR0242
Neohodnoceno
Značka: Browning
18 110 Kč
Na objednání, dodáme přibližne za 20 dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní zavírací nůž s damaškem, stejně jako pruhy divokého zvířete se vrstvené pruhy pravé damašské čepele vlní a třpytí ve slunečním světle a přinášejí znalému oku opravdovou radost. Každá damašková čepel, která vzniká skládáním a kováním vrstev za vrstvou vysoce kvalitní oceli, je jedinečným projevem nožířského umění. Tyto vrstvy vytvářejí robustní ostří schopné dlouhé služby, které se i přesto snadno brousí až do břitvy. Rukojeť je z pravého mamutího zubu, který je vyleštěn a s damaškovým bolsterem tvoří neuvěřitelně exkluzivní kombinaci, která je mnohem hezčí naživo, než pouze na fotkách. Prehistorický zkamenělý mamutí zub pak přidává na jedinečnosti každého nože, protože tento vzhled ničím podobným zkrátka nenahradíte. Nůž je zpracován a vyroben v Japonsku, což zaručuje také velkou preciznost a kvalitu nejen zpracované oceli. Jako punc kvality je vyřezáno přesným laserem logo Browningu skrze čepel. Mimořádné zpracování a preciznost se snoubí ruku v ruce s jedinečností každého jednotlivého kusu.

Délka v zavřeném stavu: 11 cm
Délka čepele: 7,5 cm
Ocel: damašek
Kapesní klip
Rukojeť: mamutí zub / damašek
Made in Japan

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické zavírací nože
Materiál čepele: damašek
Délka čepele: 7 až 8 cm
Materiál rukojeti: kost, mamutí kost / zub
Tvar čepele: droppoint
Aktualizace: 17.5.2024

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

browning

Browning nože jsou vyrobeny pro ty nejnáročnější standardy. Jemně zpracované řemeslně dokonalé nože. Jsme si jisti, že budete souhlasit s tím, že jsou výjimečné.
Přesnost uložení a čepel nože Browning poskytují více než jen dobrý vzhled. Materiály, které výrobce používá pro své nože jsou extra třída v žebříčku nástrojových ocelí. Zytel ®, G-10, střenky z uhlíkových vláken a další kvalitních materiály staví Browning nože na jinou úroven od levných plastových napodobenin. Všechny nože Browning používají kvalitní, odolné ušlechtilé oceli. Browning nože jsou většinou vyrobené v Japonsku na velmi vysoké úrovni kvality.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.