Výrobce: Real Steel

Real Steel Survival Kit

  • Kód výrobce: RSK3515
  • Katalog. číslo: RSK3515
  • Cena: 1199 vč. DPH
  • DPH: 21%
  • Dostupnost: přibližně 30 dní
Počet: ks

Survival Kit Elementary slouží jako základ pro skutečné přežití v přírodě. Sada obsahuje všechny potřebné prvky včetně praktického nože s pevnou čepelí. Nově navržená taktická taška RSK umožňuje jeho nošení na mnoha místech, na opasku, připevněné k batohu nebo jednoduše v ruce.

Obsah:
1. Nylonová taška s multifunkčním uchycením
2. Nůž s pevnou čepelí a pouzdrem: Marlin
3. Multifunkční kompas
4. Paracord
5. Křesadlo
6. Nouzová hliníková přikrývka
7. Nouzová píšťalka
8. Signální zrcadlo
9. Řetízková pilka
10. Háček na ryby + drátek
11. Sada na šití
12. Bezpečnostní špendlíkyZnačka Real Steel vznikla v roce 2013 v Hangzhou City na východním pobřeží Číny a i ihned zaujala svými modely, jejich vzhledem, ale především vynikající kvalitou zpracování a použitými materiály milovníky nožů po celém světě. Výrobce takových nožů samozřejmě nevznikne za jeden den, než Real Steel představil svou vlastní značku, měl už dlouholeté zkušenosti ve vývoji i výrobě nožů pro ty nejznámější světové nožířské firmy. 
Designérem některých nožů je pan Liang Gang. Narodil v Číně v roce 1973 a od počátku 90. let pracuje ve nožířském průmyslu.
Je to nejen designér, ale i vynikající inženýr a zkušený manažer výroby. V posledních deseti letech navrhoval nože pro mnoho slavných značek, od roku 2013 však Liang Gang poskytuje svůj design exkluzivně značce Real Steel
Mezi nejznámější provedení patří v sekci zavírací nože model E771 Sea Eagle, který disponuje nejen vynikající švédskou ocelí Sandvik 14C28N, ale ložiskem při uchycení čepele v rukojeti. Tento systém je prakticky dokonalý, zabezpečuje totiž velmi hladký chod čepele při nulové vůli.
Real steel produkuje i limitované kusy jako je titanový S6 s ocelí VG10, Snow Leopard s ocelí Elmax či T101 Thor v krásné černo-modré barvě.  
V pevných čepelích je vlajkovou lodí Bushcraft s osvědčenou švédskou ocelí D2. Zajímavým počinem je v kvalitním provedení řada "neck knife" Mini 127 II, kde jsou tyto nože na krk opět vyrobeny z ocele D2.
Novinkami 2017 je Megalodon E801 v luxusním provedení titan, nebo se střenkami G10. Real Steel nově nabízí i elegantní nůž pro gentlemany G3 PUUKKO či Griffin Titanium. Velmi zajímavý je nový model s pevnou čepelí Bushcraft Plus s výbrusem Scandi a Survival  

Nový dotaz prodejci:

  • Povinné údaje jsou označeny tučným písmem.
  • Provozovatel je oprávněn nezveřejnit příspěvky, které jsou v rozporu se zákonem nebo jinak nevhodné.