Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Magnum Bride´s Sword

Kód: 05ZS611
Neohodnoceno
3 209 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento meč je opravdovým lákadlem pro oči. Rukojeť obalená kůží a je podložená pravou rejnočí kůží. Ocelová tsuba má propracované otvory. Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní kované uhlíkové oceli 1045, jemně leštěná a ostře broušená. Dřevěná pochva, takzvaná saya, je obzvláště propracovaná. Na jinak černě lakované pochvě je vidět dlouhý zlatý pruh a dvě rovněž zlaté ozdoby. Skutečný výstavní kousek.

Jedná se o dekorativní meč, proto je nevhodný pro použití.

Celková délka: 103 cm
Délka čepele: 71 cm
Tloušťka čepele: 7,5 mm
Materiál čepele: 1045er Carbon Steel
Materiál rukojeti: Rayskin/rejnočí kůže
Pouzdro/Saya: Dřevo, lakované se zdobením

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.