Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

V Nives TGL Trail blazer OD Green

Kód: VNI23GPSBGR
Neohodnoceno
2 690 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Designér nože TGL TRAIL BLAZER poručík John Nores 28 let spoluvytvářel první americkou taktickou jednotku pro speciální operace a odstřelovačský tým, který se věnoval boji proti decimování drogových kartelů. Nores, oceněný Kalifornskou medailí guvernéra chrabrosti, nadále chrání, informuje a sjednocuje veřejnost v otázkách tenké zelené linie po celém světě a lze jej kontaktovat prostřednictvím jeho webových stránek na www.johnnores.com and on Instagram.

Délka čepele: 9,5 cm
Délka v zavřeném stavu: 12,7 cm
Ocel: D2, kombinovaná
Rukojeť: FRN
Váha: 142 g
Kapesní klip nerez
Integrovaný řezač na pásy a hrot na rozbíjení skla


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rescue, Firefighter nože
Délka čepele: 8 až 10cm
Materiál čepele: D2
Materiál rukojeti: FRN
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora 6.4.2022 16:08
Dobry den, prosim z jakyho materialu je rukojet - sterka?
Odpovědět
K Avatar autora FRN 6.4.2022 16:24
Dobrý den, jedná se o materiál s označením FRN, které je zkratkou pro Fiberglass Reinforced Nylon, tedy nylon zpevněný skelnými vlákny, tento materiál je velmi odolný zejména vůči změnám teploty a chemikáliím.

v_nives_logo

V Nives je nový americký výrobce nožů se sídlem ve státě Washington. Zakladatel a prezident společnosti V Nives Mike Vellekamp má 25 let zkušeností s výrobou a designem nožů a přenáší své znalosti a odborné dovednosti do této vzrušující značky. Firma je hrdá na své řemeslné zpracování, a pozornost věnovanou detailům. Ať už se jedná o výběr materiálu, nový design, ostření či finální povrchovou úpravu, tento elitní tým je vždy poctěn za výzvou předvést své schopnosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.