Přes 8000 nožů a dalšího příslušenství máme skladem na prodejně! Doprava od 69,-Kč!

Blade Tech Tek-Lok malý

Kód: 09BO506
Neohodnoceno
749 Kč
Přibližně 20 dní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní systém Tek-lok pro upevnění pouzdra s nožem v mnoha polohách. Konstrukce z plastu vyztužená skelnými vlákny. Zamykací systém umožňuje, aby byl nůž bezpečně uložen ve svislé nebo vodorovné poloze na opasku, batohu či vestě. V ceně spojovací prvky. 

Celková délka: 5,3 cm
Váha: 17 gramů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bokermag

Böker - historie továrny sahá až do 17. století, původní kovárna tehdy byla umístěna v Remscheidu. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala přes 100 kovářů a brusičů. V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Bockerových, Heinrich se přestěhoval do Solingenu odkud pochází většina dnešní produkce. Boker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů.
Nyní firma vyrábí svou produkci v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou.


Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.